Книжку поставлять на колеса

У важкодоступних районах українських Карпат незабаром можуть з’явитися пересувні бібліотеки – “бібліобуси”.

У важкодоступних районах українських Карпат незабаром можуть з’явитися пересувні бібліотеки – “бібліобуси”.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Микола Азаров у четвер під час зустрічі із представниками вітчизняної видавничої галузі та книгорозповсюдження, передає урядова прес-служба. 
Таким чином прем’єр підтримав ініціативу гендиректора Національної парламентської бібліотеки Тамари Вилегжаніної. “Давайте розробимо програму пересувних бібліотек, так званих бібліобусів. Такий пілотний проект можна реалізувати у важкодоступних і малонаселених районах, наприклад, у Закарпатській та Івано-Франківській областях”, – зазначив Азаров.
Сама ж Тамара Вилегжаніна зазначила, що у третині сільських населених пунктів немає бібліотек, саме тому слід розвивати пересувні бібліотеки. Окрім того директор Національної парламентської бібліотеки наголосила на необхідності активного поповнення бібліотечних фондів. 
За словами пре­м’єр-міністра, оновленню бібліотечних фондів сприятиме зокрема й ініційований ним проект так званої “дешевої біб­ліотеки”. Планується, що книжки з цієї серії видаватимуться великими накладами і матимуть невелику собівартість. Спершу, однак, із цієї серії мають намір наповнювати шкільні фонди, на що, за оцінками Азарова, піде 2-3 роки.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8316 / 1.53MB / SQL:{query_count}