Обсяги держзамовлення не підвищать

Але уряд готовий збільшити обсяги держзамовлення на підготовку у вишах ІТ-фахівців

Але уряд готовий збільшити обсяги держзамовлення на підготовку у вишах ІТ-фахівців

Обсяг державного замовлення у вишах на 2012 рік не перевищить 40%, тобто менш як 128 тисяч осіб. Про це під час прямої телефонної лінії у редакції газети “Урядовий кур’єр” заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, повідомляє прес-служба Партії регіонів. 

“У цьому році, за даними Державного комітету статистики, 11 клас закінчать майже 320 тисяч випускників. З огляду на це, пропонуємо державне замовлення на рівні 40%, тобто приблизно для 128 тисяч вступників. Це набагато більше, ніж у радянські часи, коли держзамовлення охоплювало близько 20% абітурієнтів”, – повідомив міністр.

За словами Табачника, кількість державних місць збільшиться для напрямів із інформаційно-комунікаційних технологій, для інженерних спеціальностей, природничих та математичних. 

“Більш точна інформація буде після того, як уряд затвердить розмір державного замовлення за поданням Міністерства економічного розвитку і торгівлі”, – додав міністр. Днями прем’єр-міністр Микола Азаров уточнив також, що уряд готовий збільшити обсяги державного замовлення на підготовку у вишах ІТ-фахівців. “Ми готові збільшити держзамовлення, щоб у наших базових вишах розширити кількість підготовлених фахівців у цій галузі, а там, де є відповідна база, додатково організувати підготовку IT-фахівців”, – сказав він під час зустрічі з ректорами провідних навчальних закладів країни та керівниками IT-компаній. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8178 / 1.53MB / SQL:{query_count}