В Україні – терористична загроза

Під час проведення Євро-2012 в Україні можуть бути здійснені терористичні акти, заявив заступник начальника Головного управління МНС України в Києві Владислав Горбань, інформує УНІАН.

Під час проведення Євро-2012 в Україні можуть бути здійснені терористичні акти, заявив заступник начальника Головного управління МНС України в Києві Владислав Горбань, інформує УНІАН.

За словами Горбаня, основним ризиком є участь у чемпіонаті національних збірних країн, громадяни яких беруть участь у бойових діях в гарячих точках Північної Африки, Близького Сходу і Центральної Азії. “Також є ймовірність того, що міжнародні терористи можуть використати територію України як транзитну”, – повідомив представник МНС.
Нагадаємо, що в жовтні – листопаді в Україні сталися три вибухи – у Запоріжжі, Харкові та Дніпропетровську. Після цих подій невідомі залишили повідомлення з погрозою наступного теракту в Донецьку 21 листопада. Проте вибуху так і не пролунало. Зате цього вівторка в Донецьку довелося евакуйовувати пасажирів залізничного вокзалу через загрозу вибуху. Як повідомили в секторі зв’язків із громадськістю управління МВС України на Донецькій залізниці, службовий собака, спе­ціально натренований на виявлення вибухівки, боєприпасів та вогнепальної зброї, зреагував на одну із сумок у камері схову багажного відділення вокзалу. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, до складу якої увійшли працівники управління МВС України на Донецькій залізниці, експерти-вибухотехніки, представники СБУ, МНС і швидкої допомоги. Місце­знаходження підозрілої сумки було оточено, відвідувачів вокзалу в радіусі 100 метрів евакуйовано, повідомив 
УНІАН. Однак після проведеної перевірки з’ясувалося, що собака помилився і ніякої вибухівки в сумці не було. Проте про всяк випадок особовий склад управління МВС України на Донецькій залізниці переведено на посилений варіант несення служби, територію залізничного вокзалу постійно патрулюють посилені наряди міліціонерів-транспортників з кінологами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8581 / 1.55MB / SQL:{query_count}