Іміджмейкери України

У топ-рейтингу головних лобістів нашої держави за кордоном  більшість іноземців 

У топ-рейтингу головних лобістів нашої держави за кордоном  більшість іноземців 

Інститут світової полі­тики представив го­лов­них лобістів України за кордоном – людей, які докладають максимум зусиль, аби країна не зникла з “міжнародних радарів”. Цьогорічний рейтинг відмінний тим, що більшість місць у ньому посідають не українці.

Очолив “топ” комісар Єврокомісії з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле (334 бали). Як зазначено у звіті, він за останній рік зробив усе можливе, аби “Київ та Брюссель завізували новий етап у своїх відносинах, попри несумісні з євроінтеграцією антидемократичні конвульсії в самій Україні”.

ДО ТЕМИ

До минулорічного рейтингу увійшли В.Пінчук, брати Клички, Д.Шерр, А.Аслунд, Ю.Андрухович, З.Бжезінскі, О.Кваснєвскі, Е.Уілсон, Ю.Тимошенко, Г.Суркіс. 

На другому місці опинився Віктор Пінчук (290 балів). Одна із його ключових заслуг – організація Ялтинської європейської стратегії, на яку щорічно з’їжджаються десятки світових політиків, бізнесменів, журналістів та вчених, аби обговорити ключові світові та українські проблеми і події. Окрім того, в межах благодійних акцій за його сприяння свої концерти в Україні відіграли Пол Маккартні, Елтон Джон та “Queen” із Полом Роджерсом. Третє місце – за братами Кличками (193,5 балів), які досі залишаються “чи не єдиним спортивним символом України”. Навіть для тих, які й не особливо цікавляться боксом.

У рейтинг також ввійшли президент Польщі у 1995-2005 рр. Олександр Кваснєвскі, депутат Європарламенту Павел Залевскі, міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, екс-прем’єр України Юлія Тимошенко, міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорскі, польський президент Броніслав Коморовскі та ще один депутат ЄП Марек Сівец.

У минулорічному рейтингу українці посідали п’ять із десяти місць. Загалом укладачі рейтингу мають на меті визначити непрофесійних лобістів, які займаються пропагандою України не стільки в силу обставин, скільки за пере­конаннями.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7578 / 1.55MB / SQL:{query_count}