Розшукуються помічники Миколая

Організатори благочинної акції “Миколай про тебе не забуде” розпочали набір волонтерів для проведення цьогорічного свята.

Організатори благочинної акції “Миколай про тебе не забуде” розпочали набір волонтерів для проведення цьогорічного свята.

Молодіжна громадська організація “Академія української молоді” разом із навчальними закладами та спільнотами уже 11-й рік поспіль проводять благочинну акцію для дітей, які на час свят можуть залишитися без уваги. 

Щороку у Львові помічниками святого Миколая стають близько 700 волонтерів (учні старших класів та студенти львівських вишів), які збирають та пакують подарунки на Фабриці святого Миколая та розносять їх по домівках потребуючих дітей нашого міста. Цьогорічна фабрика працюватиме з 12 до 17 грудня у приміщені Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17). 
У рамках благочинної акції волонтери працюватимуть у різноманітних творчих майстернях, так званих “Канцеляріях святого Миколая”. Також роздаватимуть солодощі та листівки мешканцям міста на святковій акції 19 грудня. А вже 11 грудня волонтери здивують усіх львів’ян кольоровим та яскравим пам-парадом “Я помагаю Миколаю”.
Організатори запрошують усіх людей доброї волі долучитися до акції “Миколай про тебе не забуде”. Помічником святого Миколая може стати кожен. Для цього необхідно заповнити електронну анкету на сайті www.mykolaj.com.ua та прийти на один з вишколів для волонтерів. Найближчі вишколи – 26 та 27 листопада о 12.00, у Львівському палаці мистецтв. Реєстрація волонтерів триватиме до третього грудня 2011 року.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8034 / 1.53MB / SQL:{query_count}