Перевірка доходів потребуючих

Невдовзі до людей, які претендують на соціальну допомогу, можуть прийти інспектори з перевіркою.

Невдовзі до людей, які претендують на соціальну допомогу, можуть прийти інспектори з перевіркою.

Соціальні працівники повинні будуть пересвідчитися, що кандидати на грошову допомогу від держави дійсно її потребують. І, відповідно, їхні задекларовані в анкетах доходи відповідають реальним.
Як повідомляє Міністерство соціальної політики, такий експеримент уже завершився у Волинській, Кіровоградській та Чернігівській областях. Соціальні працівники перевіряли інвалідів, малозабезпечені сім’ї, матерів-одиначок та інші категорії людей, які можуть розраховувати на соціальну допомогу. В 14% випадків виявлено доходи, які не були задекларовані. “Ми працювали на рівні документів – перевіряли, щоб у них не було нестиковок. Якщо були, до людини йшов інспектор, щоб усе перевірити”, – розповів прес-секретар міністерства Михайло Кухар. 
Як повідомляють у міністерстві, експеримент хочуть запровадити у всій країні з першого квітня. Якщо інспектори доведуть, що людина лукавила в документах, це може стати причиною для перерахунку або скасування соціальної допомоги. Натомість, якщо людина доведе, що дорогу побутову техніку їй подарували і її вартість не перевищує 9600 грн, цього під час перевірки не враховуватимуть. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8258 / 1.53MB / SQL:{query_count}