УВАГА – цензура!

В Україні може з’я­ви­тися цензура.

В Україні може з’я­ви­тися цензура.

Це станеться, якщо парламент прийме пропоновані зміни до ЗУ “Про захист суспільної моралі”. Про це йдеться у відкритій заяві Нацради з теле­бачення і радіомовлення України.
Експерти регулятора вважають, що прийняття змін (про які “Пошта” писала два тижні тому) стане кроком на­зад. “Нацрада переконана, що правила і санкції зазначеного проекту закону, аналогів якому, до речі, не існує в жодній європейській країні, йдуть врозріз із практикою законотворчості демократичних країн і можуть призвести до проявів цензури в українському медійному просторі”, — сказано у зверненні. Нацрада виступає проти створення органу, якому буде надано право без рішення суду протягом доби вживати заходів щодо обмеження вільного доступу до електронних інформаційних ресурсів. Відомство також вважає, що надання новоствореному спеціалізованому органу додаткових повноважень, які, по суті, дублюють або перевищують повноваження правоохоронних органів та Нацради з телебачення, суперечить основам адміністративної реформи, а також вимагає значних бюджетних коштів.
Пар­ламент прийняв у першому читанні законопроект, яким Закон “Про захист суспільної моралі” викладається у новій редакції. Документ пропонує створити окремий орган, який слідкуватиме за дотриманням стандартів та зобов’язує провай­дерів на вимогу правоохо­ронців надавати всі дані щодо користувачів інтернету (IP-номер, адресу, іншу інформацію). 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7466 / 1.53MB / SQL:{query_count}