Автобус для усіх школярів

У 2012 році уряд планує розв’язати проблему забезпечення транспортом учнів у регіонах

У 2012 році уряд планує розв’язати проблему забезпечення транспортом учнів у регіонах

 Наступного року уряд придбає тисячу шкільних автобусів і практично вирішить питання забезпечення цим транспортом школярів у регіонах. Про це повідомив прем’єр-міністр Микола Азаров, під час зустрічі з відомими українськими вчителями, яка відбулася у Києві .

“Цього року ми придбали понад 200 автобусів, наступного придбаємо тисячу і практично вирішимо проблеми зі шкільними автобусами у сільській місцевості”, – зазначив глава уряду. За його словами, Кабмін також приділятиме увагу будівництву якісних доріг у селах. 

Серед проблем, які потребують вирішення, Азаров назвав застаріле матеріально-технічне оснащення середніх шкіл, низькі зарплати педагогів, незабезпеченість молодих учителів житлом. “Держава не може виділити достатньо коштів, аби впродовж року вирішити всі ці проблеми. Але, якщо правильно спланувати, то впродовж 3-5 років їх можна вирішити”, – зазначив він. 

Прем’єр-міністр додав, що у 2012-му започаткують масштабну програму будівництва та реконструкції середніх навчальних закладів. “Наступного року розпочинаємо велику програму будівництва та реконструкції шкіл”, – сказав Азаров.

Крім того, уряд вивчить можливість придбання у депресивних регіонах дешевого житла, що після проведення ремонтних робіт надаватиметься молодим фахівцям, яких направлятимуть сюди на роботу.

М. Азаров також виступає за диференціацію в оплаті праці вчителів, зважаючи на навантаження, залежно від кількості учнів і навчальних годин.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8131 / 1.53MB / SQL:{query_count}