“Темний” газ

Українсько-російські газові перемовини тривають у закритому режимі 

Українсько-російські газові перемовини тривають у закритому режимі 

 Газові переговори з Росією тривають у максимально закритому режимі. Повідомлення надходять украй рідко і стосуються практично раніше розкритих деталей. Однак тема важлива, що укотре підтвердило інтерв’ю М. Азарова російській радіостанції “Ехо Москви”. Він розповів журналістам, що сторони доходять компромісу, тобто підписання великого пакету угод, “який визначатиме весь спектр наших взаємин”. Знову існує небезпека підписання угоди, аналогічної флото-газовій, яка поєднала непов’язуване – газ і Чорноморський флот.

“Я б зараз не хотів деталізувати особливості цього компромісу, деталі цього компромісу... Для нас цей компроміс надзвичайно важливий”, – сказав прем’єр, акцентуючи, що домовленості, попри широту, не стосуватимуться Митного союзу. При цьому прем’єр зазначив, що Росія на поступки не йде, лише на компроміси: “За час роботи з російським керівництвом – досить тривалий, починаючи з 2002-го, коли почав працювати в уряді, я твердо з’ясував: керівництво Росії не йде на поступки, воно йде на компроміси”.

Закритість переговорів не подобається і опозиціонерам, які вимагають, аби у вівторок засідання парламенту розпочалося саме з доповіді Азарова щодо газових перемовин із Росією. Нагадаємо, 11 жовтня гла­­ва уряду заявив, що Ук­раїна сподівається досягти компромісу з Росією в перегляді газових угод за 10 – 15 днів. Цю заяву одразу ж спростували у Москві, нагадавши, що чинні угоди і без перегляду чудові.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8510 / 1.53MB / SQL:{query_count}