Оновлені аеропорти запрацюють з березня

Оновлені до Євро-2012 аеропорти Донецька, Києва та Львова почнуть працювати з 25 березня 2012 року.

Оновлені до Євро-2012 аеропорти Донецька, Києва та Львова почнуть працювати з 25 березня 2012 року.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков. За його словами, будівництво цих об’єктів завершиться наприкінці цього року, інформує інформаційний центр “Україна-2012”. 
“Якщо говорити про аеропорти, то це чотири об’єкти. З них Харківський майже готовий, закінчується будівництво злітно-посадкової смуги. Донецький, Львівський, Київський термінали будуть готові до 20-25 грудня. Потім почнеться інсталяція техніки та навчання персоналу. Від літнього розкладу, який розпочинається у світі з останньої неділі березня, всі аеропорти працюватимуть. Усе вже майже готове”, – розповів віце-прем’єр. 
Він також висловив думку, що підготовка України до Євро-2012, а Росії до Олімпійських ігор-2014 продемонструвала, що обидві країни здатні вирішувати завдання найвищої складності.
“Як показала Україна і Росія, наші країни дуже швидко вчаться, тому я з оптимізмом дивлюся у майбутнє. Аеропорти будуть хорошими. Й українці, і росіяни будуть пишатися своїми аеропортами, я в цьому не сумніваюся”, – наголосив Борис Колесніков.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7546 / 1.53MB / SQL:{query_count}