Сакральні новини: телеграф

Сакральні новини

Незвичні герої коміксу 

“П’юччі та Льолек” – це назва коміксу, в якому фігурують мультяшні образи бл. Папи Івана Павла ІІ та св. пад­ре Піо з П’єтральчіни. Мета коміксу – передати дітям позитивні цінності. У книжці поєднані як правдиві, так і вигадані історії. Комікс видало видавництво “Aeduca”, створене за співпраці архієпархії Кракова та монастиря, де жив отець Піо. Перші примірники отримали хворі діти в лікарні, яку заснував падре Піо в італійському місті Сан Джованні Ротондо. Невдовзі П’юччі та Льолек стануть героями мультфільму на телебаченні та DVD, інформує “Католицький оглядач”.

ІХ Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров”

Із 5 до 9 жовтня з благословення митрополита Володимира у столичному Будинку кіно відбувається IX Міжнародний фестиваль православного кіно “Покров”. У роботі фестивалю беруть участь близько 40 документальних, ігрових, короткометражних та анімаційних робіт з України, Росії, Білорусі, Сербії, Італії, Франції, зокрема 15 фільмів-прем’єр. Також у рамках кінофестивалю відбудуться творчі зустрічі з режисерами, “круглі столи” тощо, повідомляє офіційний сайт УПЦ.

Новий православний медіа-проект

Інтернет-портал “Православіє в Україні” запустив новий медіа-проект – відтепер на хвилях “Українського радіо” щотижня виходитиме однойменна інформаційна радіопередача. Над її створенням із благословення митрополита Володимира та під керівництвом голови Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, шеф-редактора порталу протоієрея Георгія Коваленка працює колектив сайта на чолі з відомим радіоведучим та автором церковних радіопрограм дияконом Миколою Лисенком, інформує “Релігія в Україні”.

У Казахстані освячено новий храм УГКЦ 

2 жовтня в селищі Шидерти Павлодарської області (Казахстан) освятили новозбудований храм. Греко-католицька громада в Шидертах існує вже понад 10 років. Оскільки в цьому селищі немає іншого християнського храму, то на богослужіння приходять представники різних націй і конфесій. У селищі проживає 3600 осіб шістнадцяти національностей. Торік вдалося офіційно зареєструвати греко-католицьку парафію, а ділянку під новобудову виділили лише після звернення Апостольського нунція в Казахстані. На час, поки виготовляють проект храму, з Караганди був перевезений дерев’яний храм, подарований в 1996 році греко-католицькій громаді, який припинив діяти після того, як у 2005 році в Караганді був освячений новий храм. 

Комп’ютерні ігри від РПЦ

Єкатеринбурзька єпархія РПЦ випустила DVD-диск для школярів Уралу, повідомляє РБК. У грі, яку створили для учнів 5 – 7 класів, пропонується “пройти” полями битв війни 1812 р. На диску “Пам’ятає вся Росія про день Бородіна”, крім ігор, представлені інформаційні та мистецькі роботи на цю тематику. Раніше повідомлялося, що РПЦ має намір створити освітній квест. У цій грі можна буде грати від імені священика, семінариста, єпископа тощо і відвідувати різні історичні події та місця, включаючи біблійний Єрусалим і Давню Русь. Нагадаємо, що останнім часом РПЦ активно освоює  інтернет-простір. Зокрема, торік відкрила офіційний канал на відеосервісі YouTube, інформує “Релігія в Україні”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8280 / 1.55MB / SQL:{query_count}