Футбол за кубок архієпархії

У неділю команди львівських парафій ганятимуть м’яча 

У неділю команди львівських парафій ганятимуть м’яча 

Цієї суботи, восьмого жовтня, у Львівській архієпархії УГКЦ на стадіоні Молодіжного професійного навчального центру імені св. Івана Боска (вул. Кривчицька дорога, 17а) стартує турнір на здобуття футбольного кубка, присвячений Покрову Пресвятої Богородиці. Для участі у грі допускаються парафіяльні команди, до складу яких не можуть входити професійні гравці вищої та першої ліги, повідомляє прес-служба Львівської архієпархії УГКЦ.

Як розповів організатор спортивного заходу, голова Молодіжної комісії Львівської архієпархії о. Тарас Милян, турнір пройде у два тури, за футбольний кубок змагатимуться гравці віком від 

14 до 17 років, а 22 жовтня відбудеться футбольний турнір для молоді від 18 до 25 років.

“Ми прагнемо, щоб молодь згуртовувалася довкола спільної мети. Футбольний турнір – це захід, який допоможе не лише зібрати членів команди, але й уболівальників, іншими словами, уся парафіяльна спільнота братиме участь у турнірі”, – розповів о. Тарас.

Варто зауважити, що турнір є не лише спортивним змаганням – усі його учасники перебуватимуть під духовною опікою священика. Додається правило моральної поведінки, за яке гравця буде видалено з поля без права повернення, а саме: забороняється ненормативна лексика, бійка, агресивна поведінка, прирікання зі суддею.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7625 / 1.53MB / SQL:{query_count}