Акцент на життя парафії

Блаженніший Святослав (Шевчук) проголосив стратегію розвитку УГКЦ на період до 2020 року

Блаженніший Святослав (Шевчук) проголосив стратегію розвитку УГКЦ на період до 2020 року

“Проголошення Доброї Новини всім людям, тобто євангелізація, – це місія, яку доручив Церкві Господь Бог. Українська греко-католицька церква як невід’ємна частина Вселенської Церкви також бере участь у цій місії”, – зазначає Блаженніший Святослав (Шевчук), глава УГКЦ, розповідаючи про стратегію розвитку УГКЦ на період до 2020 року. 
За словами предстоятеля УГКЦ, для виконання цієї місії Церкви єпископи вирішили якнайчіткіше ви­значити стратегію діяльності Церкви на наступні роки. Щоб полегшити втілення цього проекту та для кращого відстеження його перебігу, було визначено період десять років – до 2020-го. Пояснюючи причину акценту на живій парафії, Блаженніший зазначив, що саме в парафії віряни найчастіше вперше зустрічаються з Христом – чи то через участь у Божественній літургії в неділю, чи то через звершення Таїнств і обрядів.
“Розвиток парафіяльної громади повинен бути нашим пріоритетом. Плекаючи та оживляючи парафії, ми тим самим плекаємо та оживляємо цілу Церкву”, – наголосив Блаженніший Святослав, інформує Департамент інформації УГКЦ.
За його словами, жива і відкрита парафія наближатиме до Христа як тих, хто практикує свою віру регулярно, так і тих, хто робить це тільки на Різдво і Великдень або й зовсім не робить. 
Нагадаємо, Синод єпископів УГКЦ, який відбувся у Бразилії 5 – 11 вересня, затвердив Стратегію розвитку УГКЦ на період до 2020-го, яка стала результатом напрацювання робочої групи, створеної на попередньо­му Синоді, який відбувся 2010-го у Львові. Також була створена ще одна група, яка розробила відповідні механізми для досягнення цієї мети. 
Для втілення в життя прийнятої стратегії Синод єпископів визначив робочу групу, яку очолив владика Кен (Новаківський), єпарх Нью-Вестмінстерський. А кожен єпархіальний єпископ призначить у своїй єпархії/екзархаті особу, яка увійде до складу цієї групи та координуватиме втілення стратегії УГКЦ у ме­жах єпархії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8286 / 1.54MB / SQL:{query_count}