Україна близька до угоди з ЄС

Україна і Європейський Союз наближаються до історичного шансу, який не можна проґавити. Таку думку висловив глава делегації парламентського комітету зі співробітництва ЄС – Україна Павло Коваль.

Україна і Європейський Союз наближаються до історичного шансу, який не можна проґавити. Таку думку висловив глава делегації парламентського комітету зі співробітництва ЄС – Україна Павло Коваль. “Я хотів би сердечно привітати заяви всіх українських політичних сил щодо їх постійної підтримки більш глибокої інтеграції України з ЄС. Незалежно від поточної політичної боротьби в Україні, дуже важливо як для влади, так і для опозиції говорити в унісон про європейські прагнення України. Зі свого боку, ЄС повинен запропонувати свою повну підтримку і допомогу Києву в цьому процесі”, – зазначив політик. Він висловив переконання, що нині для Європейського Союзу і України настав важливий момент у їх двосторонніх відносинах. Майбутній висновок і подальша ратифікація Європейським парламентом та країнами-членами ЄС глибокої і всебічної угоди про вільну торгівлю та Угоди про асоціацію будуть подальшими кроками щодо зміцнення східного партнерства.
У Євросоюзі позитивно оцінюють заяву української сторони про готовність узгодити ключові питання щодо підписання Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС на наступному раунді переговорів 15 вересня в Брюсселі. На цьому наголосив у середу в Києві голова Представництва ЄС в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра. За його словами, таких питань залишилося небагато, і вони вже давно і “добре відомі українському керівництву”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8682 / 1.53MB / SQL:{query_count}