Українка серед кращих

У понеділок, 12 вересня, у Сан-Паулу завершився конкурс краси “Міс Всесвіт-2011”. Переможницею стала представниця Анголи Лейла Лопеc, яка обійшла 88 конкуренток. Друге місце посіла українка Олеся Стефанко, другою віце-міс стала Прісцила Мачадо із Бразилії. 23-річна Олеся Стефанко, відповідаючи на запитання журі, з якою історичною особою вона хотіла б помінятися місцями, якби їй трапилася така нагода, вибрала Клеопатру.

У понеділок, 12 вересня, у Сан-Паулу завершився конкурс краси “Міс Всесвіт-2011”. Переможницею стала представниця Анголи Лейла Лопеc, яка обійшла 88 конкуренток. Друге місце посіла українка Олеся Стефанко, другою віце-міс стала Прісцила Мачадо із Бразилії.
23-річна Олеся Стефанко, відповідаючи на запитання журі, з якою історичною особою вона хотіла б помінятися місцями, якби їй трапилася така нагода, вибрала Клеопатру. За її словами, “це дуже сильна і розумна жінка, гідна поваги”. Олеся впевнена, що “жінка теж може бути лідером, як Клеопатра”. Віце-міс Всесвіту народилася на Заході України, у селі Ковалівка Івано-Франківської області. Дівчина вчиться в Інституті прокуратури та слідства Національного університету “Одеська юридична академія”. Вона –
професійна модель. Її життєвий девіз: “Жодне бажання не дається нам окремо від сили”.  Фото: miss-universe.ru

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7315 / 1.53MB / SQL:{query_count}