Пенсійна реформа як грабунок українців

Закон України “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”, який парламентська більшість прийняла 6 вересня, а через три дні його підписав президент, викликав обурення громадськості.

Закон України “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”, який парламентська більшість прийняла 6 вересня, а через три дні його підписав президент, викликав обурення громадськості. З цього приводу Львівська крайова організація Народного руху України оприлюднила свою заяву. Представники ЛКО НРУ наголошують, що ця реформа є нічим іншим, “як відвертим грабунком української нації, бо в майбутньому передбачає позбавлення більшої частини українців засобів для життя при досягненні пенсійного віку”.
“Прийнятим законом закладено зменшення пенсійних виплат в середньому на 300 грн для кожного пенсіонера, шляхом розрахунку пенсій на основі показників кризового 2009 р. Очевидно, що від цього постраждають найбільш вразливі верстви пенсіонерів. Цим документом підвищено пенсійний вік для жінок до 60 років, до 62 років для чоловіків-держслужбовців, піднято страховий стаж викладачам та науковцям до 30 років для жінок та 35-ти – для чоловіків, що є грубим порушенням ст. 22, 24 Конституції України, якими заборонено звуження змісту та обсягу чинних  прав і свобод громадян України”, – акцентують у ЛКО НРУ.
“Як наслідок, українцям встановили пенсійний вік, до якого більшість із них просто не доживе, та зменшення пенсій через втрату додаткових нарахувань.
Цей закон абсолютно не справедливо поділяє пенсіонерів на “білих” і “чорних”. Так, як нові норми вступають в силу з 30 вересня цього року, то всі ті, хто вийде на пенсію після цієї дати, будуть у набагато гіршому матеріальному становищі, ніж ті, хто став пенсіонером навіть на день раніше. Вже у жовтні близько 3 тис. жителів Львівщини, які вийдуть на пенсію, відчують на собі це “покращення життя вже сьогодні”, яке їм обіцяв Віктор Янукович. Загалом на Львівщині щороку на пенсію виходить близько
38 тис. осіб”, – кажуть активісти ЛКО НРУ. З огляду на це, ЛКО НРУ вимагає від Конституційного Суду визнати основні положення цієї реформи неконституційними, а від ВРУ, уряду та президента – негайної розробки справжньої пенсійної реформи в рамках широкої реформи економіки України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8277 / 1.54MB / SQL:{query_count}