Учитися адекватно реагувати

В Україні почалися масштабні військові навчання, які мають на меті дослідити перспективну модель Збройних сил України. Учора, 12 вересня, у Збройних силах України розпочалися командно-штабні навчання “Адекватне реагування-2011”.
“Головною метою навчання є дослідження перспективної моделі Збройних сил України, проведення порівняльного аналізу з органами військового управління збройних сил передових країн світу”, – повідомили в Міноборони.

В Україні почалися масштабні військові навчання, які мають на меті дослідити перспективну модель Збройних сил України

Учора, 12 вересня, у Збройних силах України розпочалися командно-штабні навчання “Адекватне реагування-2011”.
“Головною метою навчання є дослідження перспективної моделі Збройних сил України, проведення порівняльного аналізу з органами військового управління збройних сил передових країн світу”, – повідомили в Міноборони. Результати цих досліджень ляжуть в основу концепції подальшого реформування та розвитку армії до 2017 року, а також Державної комплексної програми реформування та розвитку Збройних сил на 2012 – 2017 роки, робота над якими триває в Міноборони та Генштабі Збройних сил.
До проведення навчань “Адекватне реагування” будуть залучені всі органи військового управління – від Генерального штабу до військових частин. Сценарій проведення навчання також передбачає виконання великого обсягу практичних військових дій. Зокрема, сьогодні у Криму почався льотно-методичний збір з екіпажами винищувачів тактичної авіації Повітряних сил. Для участі у зборі у Крим перебазовані літаки тактичної авіації із Полтавської, Київської, Івано-Франківської та Житомирської областей.
Практична фаза збору відбувається на базі аеродрому Бельбек, що поблизу Севастополя,  із виконанням польотів винищувальної авіації, до яких будуть залучатися близько 20-ти літаків МіГ-29 та Су-27.
Всього заплановано близько 42-х різних навчань, які відбуватимуться на 15-ти полігонах Сухопутних, Повітряних та Військово-морських військ Збройних сил України із виконанням етапів бойових стрільб та запусків ракет.
У цілому в навчаннях візьмуть участь близько 9 500 військовослужбовців, близько 2 300 одиниць різних зразків озброєння та військової техніки, зокрема 40 літаків, 31 вертоліт, 33 кораблі (катери, судна забезпечення). Навчання “Адекватне реагування” триватимуть до 30 вересня.
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8126 / 1.54MB / SQL:{query_count}