Українські новини: телеграф

Гуртожитки дозволили приватизовувати. Ціни на ліки закріпили постановою. “Буковель” розширюється. Україна матиме свої гвинтокрил. Шахти стануть безпечнішими

Гуртожитки дозволили приватизовувати

ВРУ дозволила мешканцям гуртожитків приватизовувати своє житло. Житловий кодекс УРСР доповнили положенням про те, що разом із квартирами і будинками державного житлового фонду може бути приватизоване житло в гуртожитках, переданих у власність територіальних громад, інформує ЛІГАБізнесІнформ. Зазначимо, що 1 вересня втратив чинність мораторій на відчуження гуртожитків, і балансоутримувачі отримали право виселяти мешканців без рішень суду та приватизувати це житло. Нині в гуртожитках мешкає майже 4 млн українців.

Ціни на ліки закріпили постановою

Уряд заборонив змінювати ціни на ліки частіше ніж раз на півроку і з вересня запровадив обов’язкову реєстрацію оптово-відпускних цін на ліки, що купувалися за бюджетні кошти, і медичні вироби. Раніше зміна ціни допускалася раз на місяць, інформує прес-служба Кабміну. Підставами для корекції ціни є зміни цін на сировину і матеріали, накладних витрат або курсу валют. Для реєстрації ціни, згідно з новим порядком, заявникові необхідно подати в МОЗ інформаційну довідку про зареєстровані ціни на ліки і медвироби в країнах їх походження, копію декларації митної вартості ліків разом із розрахунками оптово-відпускної ціни. Внесені до 1 вересня 2011 р. в реєстр ціни підлягають перереєстрації до 1 січня 2012 р.

“Буковель” розширюється

300 мільйонів гривень вкладуть власники в розвиток лижного курорту “Буковель” на Прикарпатті. Так, ТзОВ “Скорзонера”, власник гірськолижного комплексу “Буковель” у Івано-Франківській області вкладе цього року 300 мільйонів гривень у розвиток курорту. Про це повідомив директор компанії Олександр Шевченко. Завдяки цим капіталовкладенням “Буковель” планують вивести на рівень найцікавіших і найкраще технічно оснащених курортів світу. Загалом від початку будівництва в Буковель вкладено близько 2,5 мільярда гривень.

Україна матиме свої гвинтокрили

Протягом кількох років країна має створити власну програму виробництва гвинтокрилів. “Розраховуємо, що протягом декількох років нам вдасться створити власну програму виробництва конкурентоспроможних машин (вертольотів – ред.)”, – сказав губернатор Сумщини Юрій Чмир після відвідування Конотопського авіаремонтного заводу “Авіакон”.“Сьогодні Авіакон має за рік близько 300 млн грн обігових коштів, з прийняттям програми ці кошти збільшаться до 1 млрд. Технічна база до цього повністю готова, тільки треба прийняти програму. Це дасть великий поштовх розвитку області”, – підкреслив Юрій Чмир.

Шахти стануть безпечнішими

Упродовж 2012 року на всіх українських шахтах встановлять автоматизовані системи контролю безпеки. Про це заявив у Конотопі прем’єр-міністр України Микола Азаров. “Ми ухвалили рішення виділити кошти і протягом 2012 року забезпечити абсолютно всі шахти цією системою, яка дасть змогу виключити вплив людського фактора, підвищить об’єктивність керуючої системи. Вона зможе виводити людей в разі небезпеки і відключати енергоживлення”, – сказав
М. Азаров. Крім того, він підкреслив, що такі системи вже протестовано на більш як 10 шахтах.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8732 / 1.55MB / SQL:{query_count}