Українські новини: телеграф

Зросте зарплата залізничникі.  Готовий завершувати переговори Президент Віктор Янукови. Дощами по зерну. Плани на сесію

Зросте зарплата залізничників

До кінця 2011 року вона збільшиться на 20%. Про це сказав гендиректор “Укрзалізниці” Володимир Козак, інформує прес-центр відомства. “Незважаючи на нелегке становище, мною прийняте рішення про збільшення заробітної плати. До кінця року ми вийдемо на підвищення мінімум на 20%. Хоча фінпланом було закладене 15%”, – сказав Козак. Він також повідомив, що начальникам залізниць дано доручення проаналізувати структури управлінь і підрозділів. “Сьогодні кадрові служби мають зайнятися перекваліфікуванням кадрів, зробити прогноз переміщення людей у межах підприємств і залізниці. Нинішнім прикладом такої роботи є створення посад комерційних агентів замість товарних касирів”, – сказав він. Володимир Козак підкреслив, що має бути оптимізація, а не скорочення.

Готовий завершувати переговори Президент Віктор Янукович

20 жовтня на запрошення президента Єврокомісії Жозе Мануеля Баррозу здійснить візит до Брюсселя. Мета поїдки – досягнення політичних домовленостей, необхідних для завершення переговорів щодо Угоди про асоціацію. Янукович, повідомляє прес-служба Адміністрації президента, сподівається, що у липні-вересні вдасться завершити переговори щодо всього тексту угоди. Також президент зазначив, що 6 червня українська сторона передала на розгляд Єврокомісії звіт про прогрес у реалізації першої фази законодавчої Плану дій щодо візової лібералізації. “Сподіваємося на позитивні висновки з боку Європейської комісії про виконання українською стороною першої фази документа. Розраховуємо також на прийняття державами-членами політичного рішення про перехід до другої Імплементаційної фази Плану дій до кінця цього року”,  – зазначив президент.

Дощами по зерну

Тривала дощова погода завдала шкоди майже 8% посівів зернових. Про це повідомив директор департаменту ринків рослинництва Міністерства аграрної політики і продовольства України Олександр Демидов. За його словами, на сертифіковані склади вже надійшло 650 тис. т зерна нового врожаю, з яких 11% – пшениця 2-го класу, 34% – 3-го і 10% – 4-го класу. Співвідношення продовольчого і фуражного зерна становить приблизно 50 на 50. За словами експерта, більш предметно про якість нового врожаю можна буде казати, коли жнива активно почнуть центральні регіони. Мінагрополітики та продовольства прогнозує урожай зерна цього року на рівні 45 млн т проти 39,3 млн т торік.
Плани на сесію
Наступну сесію Верховна Рада почне з розгляду проекту закону про ринок землі в Україні. Про це в ефірі “5 каналу” повідомив голова Верховної Ради Володимир Литвин. “Сьогодні є майже тисяча проектів законів, із них 90%  –це законопроекти, ініційовані депутатами, 10% – ініційовані Президентом, Кабінетом Міністрів і Національним банком, і звісно, це закон про ринок землі. Ми прийняли закон про земельний кадастр, і на часі буде розгляд цього доволі не простого питання”, – сказав спікер. Він також уточнив, що це питання буде максимально відритим. “Цей проект закону буде не лише широко оприлюднений, але і буде можливість ознайомитись тим, кого цікавить це питання. За великим рахунком, мені здається, що воно повинно цікавити кожну людину”, – додав голова ВР.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8030 / 1.55MB / SQL:{query_count}