Відмова через мову?

онецький апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність ліквідації трьох україномовних шкіл Макіївки.

Донецький апеляційний адміністративний суд підтвердив правомірність ліквідації трьох україномовних шкіл Макіївки. Батьки учнів україномовних шкіл №№3, 27, 100 оскаржували рішення Центрально-міського районного суду Макіївки, який на початку серпня виснував, що рішення міськради про закриття шкіл законне.
Наприкінці березня влада Макіївки вирішила закрити чотири україномовні школи. Завдяки активності батьків одну зі шкіл (№44) “залишили у спокої”. Три інші змушені були звернутися до суду. Попри увагу до ситуації із україномовними школами Донеччини з боку Азарова і Януковича, суди взяли до уваги думку місцевої влади, представники якої ще й клопотали перед судами, аби ті розглядали справу швидше.
Батьки під час розгляду наполягали, що рішення міськради про закриття шкіл незаконне вже тому, що посадовці Макіївки не провели його обов’язкового обговорення із громадськістю. Проте усі клопотання батьків суд відхилив. Надії на допомогу прем’єра і президента, схоже, також марні. Нещодавно Азаров заявив, що процес укрупнення шкіл є “об’єктивний і неминучий”. Президент же через прес-секретаря відповів представнику інтересів батьків у суді Марії Олійник, що спостерігає за ситуацією, проте остаточне рішення прийме суд.
У підсумку Донеччину позбавили україномовних шкіл, учні яких сьогодні мали б сидіти за партами.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7834 / 1.54MB / SQL:{query_count}