У потягах торгують фальшивою ікрою

У потягах, які курсують з Криму, шахраї налагодили продаж “липових” морських делікатесів – чорної та червоної ікри, яка дуже схожа на справжню зовні та за смаком.

У потягах, які курсують з Криму, шахраї налагодили продаж “липових” морських делікатесів – чорної та червоної ікри, яка дуже схожа на справжню зовні та за смаком. Як повідомили УНІАН у прес-службі МВС України,  цього тижня працівники лінійного відділу міліції на станції Сімферополь затримали 22-річного кримчанина, який у поїзді Севастополь – Москва під виглядом натуральної ікри лососевих порід риб продав дві банки альгінової ікри об’ємом 0,5 л громадянці однієї з сусідніх держав.
“Через кілька днів подібний випадок зафіксували в іншому поїзді. Жертвою стала довірлива жінка, яка їхала додому після відпочинку. Раніше суджений за крадіжку кримчанин, не відбувши до кінця умовного покарання, вирішив заробити цього разу, обманюючи довірливих іноземних громадян. У результаті жінка придбала банку альгінової ікри за ціною чорної. Згодом міліціонери вийшли на слід зловмисника та затримали його”, – інформує прес-служба МВС.
Обидва порушники затримані, порушено кримінальні справи за ст. 190 (шахрайство) КК України. Оскільки вилучена ікра не має дозвільних документів якості, вона буде утилізована в установленому порядку за рішенням суду.
Альгінова ікра – це штучно створений замінник ікри, який виготовляється на основі морських водоростей і за своїми смаковими і поживними якостями фактично не поступається натуральній, але вартість її виготовлення в кілька разів менша за собівартість червоної або чорної ікри. “Розпізнати альгінову ікру можна єдиним способом – опустивши кілька ікринок в гарячу воду. Фальшива ікра розчиниться, а натуральна – ні”, – радять у міліції.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7844 / 1.53MB / SQL:{query_count}