Українські новини: телеграф

Маленький ювілей “Ляршу”ю. Ювілейний Собор УПЦ. Конкурс робіт засуджених. Переписати Біблію від руки

Маленький ювілей “Ляршу”

П’ятого липня  спільнота “Лярш-Ковчег” відсвяткувала третю річницю свого створення. З цієї нагоди в соборі Святого Юра відбулася архієрейська Божественна літургія, яку очолив архієпископ Львівський Ігор (Возьняк). Привітати “Лярш” зі святом прийшли представники спільноти “Віра і світло”, Центру духовної підтримки “Емаус” та Навчально-реабілітаційного центру “Джерело”.
У своєму слові владика Ігор сказав: “Добрі та праведні друзі з особливими потребами дуже хочуть, щоб люди жили любов’ю одні до одних та свідчили її усім без винятку. Можливо, Господь поміщає їх серед нас для того, щоб ми, які вповні володіємо дарами розуму, сходили в наше серце і виносили з нього тільки любов, доброту та милосердя”.
На згадку друзі подарували архієреєві свічку, виготовлену в одній із майстерень спільноти.

Ювілейний Собор УПЦ

Учора, 8 липня, у трапезній палаті Києво-Печерської лаври під головуванням митрополита Володимира розпочався ювілейний Собор Української православної церкви.
За повідомленням офіційного сайта УПЦ, у роботі собору візьмуть участь усі архієреї та заштатні єпископи УПЦ, голови синодальних установ, ректори духовних академій і семінарій УПЦ, представники Київської митрополії, чоловічих і жіночих ставропігійних монастирів, а також по три делегати від кожної єпархії УПЦ: клірик, представник чернецтва та мирянин. Усього, за офіційною інформацією, у засіданнях візьмуть участь 237 осіб.

Конкурс робіт засуджених

П’ятого липня 2011 року за сприяння управління соціально-виховної та психологічної служби роботи засуджених були передані душпастирському відділу УГКЦ для їх відправки на ІІ Міжнародний конкурс образотворчого мистецтва в’язнів у Берліні.
Цьогоріч тема конкурсу “Із світла і темряви”, а мета – допомогти суспільству усвідомити, що в історіях життя засуджених можна побачити віддзеркалення усіх рис та проблем сучасності. Кожен автор дарує свою роботу в галерею “Magnificat” для соціальних цілей.
Торік нагороду за друге місце в цьому конкурсі здобула українка Діана Камлюк, цьогоріч вона також бере участь у конкурсі. За задумом організаторів, усі учасники отримають сертифікат незалежно від місця у рейтингу.

Переписати Біблію від руки

Більше як 30 000 британців узяли участь у створенні рукописної Біблії. Ув’язнені, школярі і студенти, люди в бібліотеках та лікарнях, в аеропортах і торговельних центрах переписували окремі вірші.
Акція приурочена до 400-ліття Біблії короля Якова, класичного літературного перекладу Старого і Нового Завітів на англійську мову.
“Проект рукописної Біблії виявився неймовірно успішним, – заявив президент конференції Методистської церкви пастор Лайонел Осборн. – Завдяки ньому люди змогли пережити текст Писання, можливо, повільніше, ніж вони зазвичай це роблять, отримали час, щоб дійсно задуматися над тим, що вони копіюють”.
Рукопис Біблії займає 31 том, які незабаром вирушать у “тур” по Великобританії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8112 / 1.55MB / SQL:{query_count}