Українські новини: телеграф

Іпотечні кредити обіцяють зробити доступними. Попередження перевізникам області. Спільний рибний проект

Іпотечні кредити обіцяють зробити доступними

Нацбанк разом з чотирма державними банками: Ощадбанком,  Укрексімбанком, банком “Київ” та Укргазбанком – створять установу, яка надаватиме доступні іпотечні позики. Нова структура залучатиме кошти шляхом випуску іпотечних облігацій під визначену заставу. Це, на думку чиновників, дозволить знизити ставку за іпотекою на першому етапі до 14% річних, а у подальшому – до 12,5%. “Такий пул державних банків, які на першому етапі свої іпотечні кредити оптимізують і випустять облігації на 3-5 років з певними офертами”, – каже перший заступник голови НБУ Юрій Колобов. “Платіж за кредитом на 20-25 років – він буде дорівнювати (у гривневому еквіваленті) оренді квартири платежу за іпотекою”, – каже голова правління Ощадбанку Сергій Подрєзов.

Попередження перевізникам області

Якщо перевізники незаконно підвищуватимуть вартість перевезення, залишаться без ліцензії. Так їх каратимуть за самостійну зміну вартості проїзду. “Звертаюся до всіх: якщо тільки підтвердиться інформація, що хтось із перевізників самостійно підняв ціну на перевезення пасажирів, це буде підставою для позбавлення його ліцензії”, – сказав губернатор Львівщини  Михайло Цимбалюк. Керівник області закликає мешканців інформувати про факти порушень з боку перевізників на гарячу лінію ЛОДА – 299-92-22.

Спільний рибний проект

Ізраїльські інвестори зацікавлені в реалізації спільного з Україною проекту з вирощування осетрових риб. Про це повідомив голова Держагентства рибного господарства України Віктор Дроник. “Ізраїльські інвестори цікавляться будівництвом установки замкнутого водопостачання для вирощування осетрових – виробництво
5 т чорної ікри й 100 т м’яса за рік”, – повідомив він. Вартість такого проекту становить 6-9 мільйонів євро.”Іноземці готові вкласти 80% інвестицій, але решту 20% має дати Україна”, – каже керівник Держрибгоспу. Восени українські фахівці мають відвідати Ізраїль для вивчення досвіду, після чого розпочнеться реалізація цього проекту в Україні. Держрибгосп розробив концепцію розвитку рибного господарства до 2016 р.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8422 / 1.54MB / SQL:{query_count}