Обережно – фальсифікат!

В Україні виявили підроблений Мезим Форте

В Україні виявили підроблений Мезим Форте


Державна служба України з лікарських засобів виявила та заборонила обіг фальсифікованої серії лікарського засобу Мезим Форте. Про це з посиланням на прес-службу МОЗ інформує УНІАН.
Таблетки, вкриті оболонкою №20, серії 01523 з маркуванням виробника “Берлин-Хемі АГ (Менаріні Груп)”, Німеччина, відрізняються від оригінальних неоднорідним забарвленням (від темно-рожевого до фіолетового кольору з білими вкрапленнями), дещо більшим діаметром (9,3 мм замість 9,1 мм), нижчою висотою таблетки (3,7 мм замість 3,8 мм). Фольга блістера підробки сірого кольору, блискуча, а на оригінальному препараті – матова. Упаковка ж фальсифікованого препарата відрізняється тоншим шрифтом усіх написів, нечітким маркуванням серії, дати виготовлення та терміну придатності, неправильним номером реєстраційного посвідчення, а папір, на якому надрукований листок-вкладиш, товщий за той, який вкладено в оригінальну упаковку.
У 2011 році це перший випадок виявлення фальсифікованого лікарського засобу Мезим Форте. Минулого року вказаний лікарський засіб був одним із лідерів за кількістю фальсифікацій (6 серій за 2010 рік).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8628 / 1.52MB / SQL:{query_count}