Українські новини: телеграф

Консенсусу щодо перспектив немає. Парадів не буде. Створено Державний земельний кадастр

Консенсусу щодо перспектив немає

У Європейському союзі немає консенсусу щодо закріплення в угоді про асоціацію перспективи членства України. Про це у Брюсселі заявив європейський комісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле. При цьому він уточнив, що стаття 49 Маастрихського договору, згідно з якою кожна європейська країна за умови  виконання певних критеріїв має перспективу членства у Союзі, залишається чинною, передає “Інтерфакс-Україна”. “Ніхто не говорить, що стаття 49 може застосовуватися тільки щодо одних європейських країн, а щодо інших – ні. Це країна, яка просуває європейські цінності. Це – один важливий елемент. Другий – і це частина основ ЄС з самого його початку – що потрібен консенсус усіх держав-членів. Це – найважливіший пункт, який Україні важливо зрозуміти”, – пояснив Фюле. На його думку, Київ повинен “працювати дуже важко, щоб досягти такого консенсусу в самих членах ЄС”

Парадів не буде

На День незалежності параду в Києві не буде, натомість створять святкову атмосферу. Про це учора заявив президент України Віктор Янукович. “Ми вважаємо, що та підготовка, яка була зроблена для проведення параду, була вкрай необхідна, щоб ми в наших Збройних силах мали в хорошому стані техніку... Тому подальше фінансування... я б сказав, буде зайвим... мені буквально вчора на стіл поклали всі розрахунки. Враховуючи, що це великі гроші, десятки мільйонів гривень, я вчора ухвалив рішення – це так званий варіант створення святкової атмосфери”, – цитує слова президента DT.UA. Раніше повідомлялося, що у військових парадах до 20-ї річниці незалежності України в шести містах готувалися взяти участь майже 10 тис. військовослужбовців. Міністерство оборони хотіло витратити на парад 320 млн грн.

Створено Державний земельний кадастр

Відповідний закон Верховна Рада прийняла у четвер. За проект закону “Про Державний земельний кадастр” проголосували 260 депутатів. Документ установлює правові, економічні та організаційні основи діяльності у сфері Державного земельного кадастру, повідомляє інформаційне управління ВР. Згідно зі законом, Державний земельний кадастр – це єдина державна геоінформаційна система відомостей про землі, розташовані в межах державного кордону України, їх цільове призначення, обмеження у їх використанні, а також дані про кількісну і якісну характеристику земель, їх оцінку, про розподіл земель між власниками і користувачами. Президент упевнений, що цього року повинні прийняти усі законодавчі акти, що стосуються земельної реформи. За словами Януковича, вартість української землі як ресурсу, який можна використовувати для отримання кредитів, становить 420 млрд грн.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8111 / 1.55MB / SQL:{query_count}