Львів – 12-й у рейтингу розвитку

Тернопіль і Чернівці увійшли в п’ятірку рейтингу розвитку міст України. Десяте місце посів Івано-Франківськ, 12-те –  Львів, 17-те і 20-те, відповідно, – Рівне та Ужгород, 21-ше – Луцьк

Тернопіль і Чернівці увійшли в п’ятірку рейтингу розвитку міст України. Десяте місце посів Івано-Франківськ, 12-те –  Львів, 17-те і 20-те, відповідно, – Рівне та Ужгород, 21-ше – Луцьк.  Перший у рейтингу – Київ. Дослідження під назвою “Рейтинг міст”, у якому за різними показниками оцінювали 45 найбільших міст України, провела газета “Коментарі”.Порівняння здійснювали на основі даних, отриманих у територіальних відділеннях Держкомстату і в меріях.

Львів дістав найкращі показники щодо стану атмосфери та подолання безробіття, а також роздрібного товарообігу підприємств, будівництва та капремонту доріг. Однак низькі оцінки місто отримало, зокрема, за кількість грошей, виділених на фізкультуру і спорт, на охорону здоров’я, рівень міграції.

Серед 25 критеріїв Львів має непогані результати в демографічній групі — співвідношення смертності та народжуваності у нас дуже далекі від індустріальних регіонів. Також вельми позитивними є й показники забрудненості довкілля та рівня злочинності, одні з найкращих серед великих міст.

Непогано виглядає Львів за “витратними” показниками.  Роздрібний товарообіг (40 балів із 45 можливих) та обсяги наданих населенню нефінансових послуг (35 балів) свідчать про те, що городяни люблять витрачати гроші. Щоправда, за рівнем зарплати Львів упевнено пасе задніх серед великих міст, набравши лише 19 балів із можливих 45, тоді як інші мегаполіси мають не менше ніж 30 балів.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7983 / 1.53MB / SQL:{query_count}