Львів у Берліні

Львів презентують на Міжнародній туристичній біржі (ITB) у Берліні, яка триває з 9 до 13 березня. У виставці беруть участь усі чотири міста, що прийматимуть Євро-2012

Львів презентують на Міжнародній туристичній біржі (ITB) у Берліні, яка триває з 9 до 13 березня. У виставці беруть участь усі чотири міста, що прийматимуть Євро-2012, – Київ, Харків, Львів та Донецьк. Гаслом української презентації у Берліні є “Switch on Ukraine” (Увімкни Україну!). Участь нашого міста в найбільшій у світі туристичній біржі має на меті передусім привернути увагу туроператорів та туристів з усього світу напередодні чемпіонату з футболу Євро-2012. Подорож Україною на стенді виставкового центру розпочинається із представлення міста Львова. Під гаслом “Львів відкритий світу” на огляд відвідувачам представлена мініатюрна шоколадна майстерня. Всі учасники виставки також можуть насолодитись прогулянкою львівською площею Ринок. А вчора у Берліні відбувся Вечір відродження Галицької кухні, на якому львів’яни частували гостей справжніми галицькими стравами. До Берліна також поїхав один із учасників параду левів 2009 – лев “Пори року”, який є частиною львівської експозиції. За словами Галини Гриник, головного спеціаліста управління туризму ЛМР, головний ефект від участі міста в таких виставках – це загальна промоція та привернення уваги іноземців до регіону.

– Особливо це важливо для нас цього року, коли до проведення чемпіонату Європи з футболу залишився рік. Ми повинні максимум розповісти туристам про те, що ми вже можемо запропонувати і зрозуміти, чого вони хочуть, аби встигнути підготувати нові туристичні продукти, – розповіла “Пошті” Галина Гриник.

Окрім Берлінської виставки, цьогоріч наше місто представлять на туристичних виставках у Києві, Харкові та Познані (Польща). Взяти участь у більшій кількості виставок, за словами працівників управління туризму, не дозволяє обмежене фінансування туристичної галузі. Цього року в міському бюджеті на туризм заклали лише 103 тисячі гривень, тоді як у минулі роки ця цифра сягала мільйона гривень. За словами Галини Гриник, економити доведеться не лише на виготовленні нових експозицій, але й на прийомі іноземних делегацій, друці промоційної літератури тощо. Тож міське управління туризму змушене шукати інші варіанти, окрім бюджетного фінансування, – акцентувати свою увагу на співпраці з туристичним бізнесом, залучати власні ресурси управління тощо.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8516 / 1.54MB / SQL:{query_count}