Намальовані проблеми

З початку квітня у місті з’являться білборди із соціальною рекламою, яку намалювали львівські школярі

З початку квітня у місті з’являться білборди із соціальною рекламою, яку намалювали львівські школярі

Цьогоріч у Львові вперше на білбордах з’явиться соціальна реклама, яку намалювали учні школи №77. Ідея проекту належить школярам та вчителям цієї школи, які звернулися до управління інформаційної політики та зовнішніх відносин.

Коли минулого року школярі провели детальний аналіз усієї видимої реклами в місті, то з’ясували, що бракує соціальної реклами, а тому вирішили самотужки виправити ситуацію і намалювати рекламні щити. Діти запропонували ідеї, як можна зобразити проблеми, які є найбільш болючі для них сьогодні.

За допомогою олівців, фарб та пензлів вони застерігали від надмірного споживання алкоголю, куріння, наркотиків. Популярними також є глобальні теми збереження землі та поліпшення екології, проведення у Львові Євро-2012. Аби підтримати юних художників, у мерії запропонували започаткувати проект “Соціальна реклама: Львів очима дітей”.

Серед дітей школи було проведено конкурс у три етапи, після чого було визначено чотирьох переможців. Ініціаторами проекту стали школярі 5-го класу школи №77 та викладач Ірина Бойко.

– Перемогли роботи, які закликали берегти обличчя міста, не псувати архітектуру, берегти дерева та роботу тих, хто у місті працює. І один малюнок закликає кидати шкідливі звички, – розповіла “Пошті” Ірина Бойко.
Учні разом із класним керівником постійно проводять конкурси та акції, випускають газету, ведуть свій блог. Незалежне журі визначило чотири найкращі приклади соціальної реклами, які протягом року будуть розміщені у місті.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7888 / 1.53MB / SQL:{query_count}