Третя аудіокнига глави УГКЦ

Глава УГКЦ патріарх Любомир Гузар із нагоди 10-річчя патріаршого служіння сьогодні, 22 січня, представить третю, завершальну, аудіокнигу трилогії “Три дороги” – “Дорога до Бога”

Глава УГКЦ патріарх Любомир Гузар із нагоди 10-річчя патріаршого служіння сьогодні, 22 січня, представить третю, завершальну, аудіокнигу трилогії “Три дороги” – “Дорога до Бога”.  Також із цієї нагоди підготовлений збірник цитат патріарха Любомира “Бути людиною”, повідомляє РІСУ з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.

Випуск третьої аудіокни­ги патріарха Любомира здій­снила львівська мультимедійна студія “Свічадо”. Як і попередні видання цієї серії, “Дорога до Бога” складається з двох дисків і укладена у формі інтерв’ю. Цього разу розмову з першоієрархом греко-католиків провадить відома українська журналістка, редактор відділу “Церква” тижневика “Дзеркало тижня. Україна” Катерина Щоткіна.

“Блаженнійшому Любомирові поставлено такі, сказати б, світські запитання, і він їх приймає так спокійно, наче сам ставить собі”, – зазначає у передмові цьогорічний лауреат премії Блаженного Омеляна Ковча Євген  Сверстюк. На думку відомого публіціста, відповіді  на ці запитання важливі і цікаві тим, що глава УГКЦ думає над ними постійно і має на них зважену відповідь, у згоді зі Святим Письмом і у згоді зі своїм власним життям. “Але що особливо важливо – це те, що ті відповіді не заздалегідь приготовані. Ми вслухаємося в них і стаємо співучасниками розв’язування задачі, що стоїть перед усіма нами”, – наголошує редактор газети “Наша віра”.

Нова аудіокнига завершує звукову трилогію патріарха. Перша аудіокнига Блаженнійшого Любомира під назвою “Дорога до себе” побачила світ у січні 2009 року. Другу аудіокнигу під назвою “Дорога до ближнього” глава Української греко-католицької церкви презентував у квітні торік.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7532 / 1.54MB / SQL:{query_count}