На пенсії – за парту

1 лютого у Львові стартує освітня програма “Золоті роки” для людей похилого віку

1 лютого у Львові стартує освітня програма “Золоті роки” для людей похилого віку. Навчальна денна програма створена з метою залучення людей похилого віку до активного життя, навчання, спілкування та відпочинку. Про це зазначила координатор освітньої програми Людмила Гришко. За її словами, програма “Золоті роки” дає можливість здобути знання з різноманітних дисциплін, серед них етикет, юридична консультація, вивчення комп’ютера, конфліктологія, лідерство, краєзнавство, англійська мова, психологія, оздоровчі танці та інші (на вибір). Навчання відбуватиметься 2 – 3 рази на тиждень упродовж трьох місяців (40 занять). Початок занять о 15.00.

Як зазначив Ігор Губіліт, керівник Інституту громадського лідерства, що є організатором цієї освітньої програми, у вересні минулого року відбулася перша така програма – вечірня, учасниками якої стали 28 осіб від 50 до 86 років; причому близько 20 осіб з вищою освітою.

Навчання, за словами Ігоря Губіліта, ділитиметься на дві частини: у першій – навчатимуться, а під час другої учасники матимуть можливість відвідати 10 громадських організацій, ознайомляться з їхньою діяльністю і навіть зможуть долучитися до їхніх проектів. Учасники програми сплачують пожертву в розмірі 80 грн/міс. (одразу або частинами) для організації навчальної програми.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8226 / 1.53MB / SQL:{query_count}