Народжені на Маланки та Василя

“Пошта” побувала у трьох пологових будинках, де у ніч на 14 січня на світ з’явилася малеча

“Пошта” побувала у трьох пологових будинках, де у ніч на 14 січня на світ з’явилася малеча

Поки одні львів’яни традиційно святкували старий Новий рік, інші, зокрема медики, у пологових будинках працювали, а жінки – народжували Василів та Василин. Загалом ніч на 14 січня у львівських пологових будинках видалася спокійною. За перші вісім годин у Львові народилося четверо діток –  двоє дівчаток і двоє хлопчиків. Учора “Пошта”, як і традиційно щороку 14 січня, завітала у львівські пологові.

Так, першим на світ з’явився о 0.05 хлопчик у Львівському міському клінічному пологовому будинку № 1. До ранку у цьому медзакладі народилася й дівчинка. Також двійко малят народилися у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі. У пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні дітки дали батькам і медперсоналу спокійно зустріти старий Новий рік. Значно більше народилося немовлят на Маланки, у святкове надвечір’я. Через карантин багато татусів ще не мали можливості побачити маляток, тому своїх красунь-донечок та синочків мають нагоду побачити на шпальтах “Пошти”. Принагідно редакція щиро вітає батьків із поповненням у їхніх родинах!

…Коли заходиш у палати сумісного перебування матері і дитини мимоволі згадується Шевченкове “Нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим…”. І водночас блякнуть усі мистецькі полотна із зображеннями Мадонни, навіть найбільші шедеври. Тут кожна прекрасна мати! Коли бачиш ту просвітленість, той блиск справжнього жіночого щастя в очах – радість материнства, ніжність любові.

І не важливо, первісток це чи третя-четверта дитинка у сім’ї, щоразу це вперше, по-новому, адже стається чудо – у світ приходить нове життя, а разом з ним народжується нова любов, нові почуття, нове сонечко сходить у сім’ї, щоб зігрівати її своєю присутністю.

“Ми, лікарі-акушери-гінекологи, маємо надзвичайну професію. Ми присутні при чуді народження і мимоволі отримуємо частку того позитиву, тієї енергії, яка переповнює і маму, і батька, якщо він є під час пологів”, – каже завідувач відділення екстрагенітальної патології вагітності Львівської обласної клінічної лікарні Володимир Солощенко. Справді, поруч із мамою з дитям, відчуваєш, що присутній при таїнстві, таїнстві нового життя, такого крихітного і такого незахищеного.

Одразу видно мам із досвідом, які вже знають, що і як робити, та мам, які з трепетом та благоговінням розглядають своє перше маленьке диво і не впевнені, що роблять усе правильно. Ще не всі мами визначилися з іменами для своїх діток, багато вважають, що дітки самі собі їх вибрали, дехто буде вирішувати це питання на сімейній раді. Не всі мами погодилися на публікацію фото свого немовляти на шпальтах газети. Отож, знайомимося: Маланки, Василі та Василинки та їх щасливі мами.

Найкращий подарунок вагою 3,300 кг у переддень старого Нового року зробила собі та своєму чоловікові Голяк Мирослава зі села Туринка, що на Жовківщині. Це вже друга дитина в сім’ї, як і перша, народилася у Львівській обласній клінічній лікарні. Для батьків кожна дитинка це подвійне, а може, й потрійне чудо, адже народилися дітки всупереч усім несприятливим обставинам, адже у мами важка патологія опорно-рухового апарату. Щасливі батьки вирішили, що донечка буде називатися Мар’янкою.
Львів’яни Уляна Одуха разом із чоловіком Сергієм тішаться первістком, який народився з вагою 3,200 кг увечері перед Василем також у пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні, тому вважають, що син сам вибрав собі ім’я. Незабутні відчуття – дитинку одразу після народження поклали мамі на живіт, а батькові довірили честь пустити сина в життя – перерізати пуповину. Новоспечений тато ще хвилюється від пережитих вражень, але впевнено подає мамі дитинку. У мами ж в очах цілий світ.

Львів’янка Галина Гаврилова 14 січня за п’ять хвилин до другої у Львівському міському комунальному клінічному пологовому будинку № 1 подарувала світові Катерину-Василину вагою 3,200 кг. Це вже третя дитинка, тому мама хоч і схвильована, але впевнено пригортає своє сонечко до грудей. Татко ще не бачив своєї донечки, разом з батьком з нетерпінням очікують сестричку два братики Костянтин та Дмитрик.

Також не могла дочекатися зустрічі старого Нового року дівчинка, яку носила під серцем львів’янка Олена Браницька. Вона народилася на Маланки з вагою 3,850 кг у Львівському міському комунальному клінічному пологовому будинку № 1. Мама ще не знає, як буде називатися донечка, але друге церковне ім’я обов’язково буде Меланія, дитинка сама собі вибрала цю святу у заступниці. Вдома з нетерпінням чекає сестричку братик Олександр, так само як і щасливий татко.

А от Наталія Линдюк приїхала народжувати донечку у Львівський обласний клінічний перинатальний центр аж із Космача Косівського району, що на Івано-Франківщині. Це вже третя дитинка у сім’ї, з вагою 2,900 кг, вона прийшла у світ вночі 14 січня, тому і сумнівів з іменем не виникало. Ця працьовита дівчинка ніяк не хоче відірватися від маминої груді. Вдома чекають маму і сестричку тато та два братики, Миколка і Петрусь. Батько п. Наталі – львів’янин, і вже вдруге вона приїжджає народжувати до Львова. Потрапити з новонародженою на шпальту газети п. Наталя вважає щасливим випадком, адже поїде з маленькою Василинкою додому десь через тиждень-другий, тому передає вітання усім, хто на них чекає.

Перша фотосесія відбулася і для новонародженої 13 січня у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі Сніжанки. У родині львів’янки Катерини Штейн це вже друга донечка. Чотирирічна Вікторія з нетерпінням очікує сестричку, телефонує і допитується: “Коли ж ти мені привезеш лялю?” та обіцяє допомагати мамі у всьому. Мама не натішиться своїм сонечком і мріє познайомити з нею і татка.

Також на Маланки народилася у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі і дівчинка із богатирською як для первістка вагою – 3,800 кг. Щаслива мама Уляна Роберт каже, що всі неприємності, пов’язані з пологами, так швидко забуваються, коли тримаєш на руках свою кровинку. Вона ще не знає, яке ім’я носитиме донечка. Це важливе питання відкладене наразі до засідання сімейної ради, адже татко й не бачив, яка у них доця.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7488 / 1.61MB / SQL:{query_count}