Менше коштів на освіту

Фінансування освіти на Львівщині скоротили на понад 15 мільйонів гривень

Фінансування освіти на Львівщині скоротили на понад 15 мільйонів гривень. Порівняно з 2010 роком, у бюджеті на 2011 рік зменшено фінансування на потреби сфери освіти та науки Львівської області на 5%. У пояснювальній записці Головного управління ОДА з питань освіти та науки йдеться про те, що у бюджеті не передбачено коштів на фінансування програми розвитку освіти на Львівщині на 2009 – 2013 роки. На цю програму було передбачено 14,5 млн грн. В неї входило підвищення кваліфікації вчителів, упровадження програм зі здорового способу життя для учнів, розвиток української мови. Оскаржувати зменшений бюджет не будуть, депутати налаштовані закрити “дірку” в інший спосіб.

– Ми будемо шукати шляхів, аби знайти гроші на ті проекти, які недофінансують. Зокрема, звернемося до державних комісій та обласного управління фінансів, – розповів Юрій Підлісний, голова комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради.

За його словами, наступного року в сфері освіти передбачено кошти винятково на захищені статті (оплата праці, харчування, комунальні послуги). Водночас, як зазначив Юрій Підлісний, може виникнути проблема із оплатою комунальних послуг, оскільки фінансування також зменшили, а ціна на енергоносії зросла. Також зменшено фінансування стипендій на 5%.

Загалом бюджет області на освіту наступного року становитиме 554 мільйони гривень, цього року  він дорівнював 579 мільйонам.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8791 / 1.53MB / SQL:{query_count}