Планета кіно

У Львові відкрили перший на заході України кінотеатр мережі “Планета Кіно ІМАХ”

У Львові відкрили перший на заході України кінотеатр мережі “Планета Кіно ІМАХ”

У  “King Cross Leo­polis” відкрили сім залів кінотеатру “Планета Кіно ІМАХ”. Родзинкою кінотеатру є зал з екраном 13 метрів заввишки та 22 завширшки. Організатори запевняють, що прагнуть показати більше, саме тому винесли своє гасло в назву компанії – Imagine Maximum. Під час перегляду фільму глядачі не бачать країв екрана і максимально занурюються у реальність фільму. У львівському кінотеатрі оснащені 4 зали 2D, 2 зали 3D та один зал ІМАХ. Одночасно кінотеатр може вмістити 1500 осіб, а сеанси змінюються у ньому що двадцять хвилин. Це вже третій кінотеатр такого кшталту в Україні. Два роки тому ІМАХ відкрив один зал у Києві, а влітку  цього року дев’ять залів в Одесі. Загалом у компанії щорічно 70 мільйонів глядачів у всьому світі.

– Вартість квитка в кінотеатрі коливатиметься від 18 до 80 гривень, це залежатиме від залу, місця і часу сеансу, – розповідає Андрій Шпиг, директор “Тріумф медіа-груп”, що є представником ІМАХ в Україні. – Спеціально для львівських глядачів у кінотеатрі підготували сюрприз до Дня святого Миколая – допрем’єрний показ казки “Лускунчик та щуриний король”. В Україні він вийде у прокат тільки  26 грудня.

Як розповіла Наталя Байдан, менеджер проекту ІМАХ в Україні, облаштування залів тривало майже півроку, організатори прагнули відкрити кінозали саме у 2010 році, аби не переносити старі справи у новий рік.

– Наші кінотеатри є у 45 країнах світу, останнім долучився Казахстан. Технологія ІМАХ стала настільки популярною в деяких країнах, що кіногурмани почали замовляти такі фільми і знімати їх у своїх державах. Зокрема, Китай цього року замовив фільм про тварин. Я думаю, якщо в українських режисерів буде така ідея, то цілком імовірно, що на наших екранах з’явиться український продукт у форматі ІМАХ, – розповідає Наталя Байдан.

Вартість облаштування одного залу ІМАХ обходиться удесятеро дорожче, аніж звичайного залу. Орієнтовно ця сума становить близько мільйона доларів, у стільки ж обійдеться переформатування фільму зі звичайного у формат ІМАХ. За словами організаторів, вартість квитків у кінотеатр у понеділок – п’ятницю становитиме від 18 до 60 грн, у вихідні та свята – 20 – 80, у день глядача (вівторок) 15 – 30 грн.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8193 / 1.54MB / SQL:{query_count}