Встановити оригінальність допоможе “Антиплагіат”

Найближчим часом  в Україні планують створити програму “Антиплагіат”, яка допомагатиме встановленню оригінальності курсових, бакалаврських, магістерських, кандидатських, докторських та інших наукових праць

Найближчим часом  в Україні планують створити програму “Антиплагіат”, яка допомагатиме встановленню оригінальності курсових, бакалаврських, магістерських, кандидатських, докторських та інших наукових праць.

До створення такої програми, як твердить Міністерство освіти та науки, підштовхує той факт, що в останні роки проблема оригінальності наукових праць в українських вишах набула значної гостроти. Тому з таким явищем треба вести безкомпромісну боротьбу насамперед керівництву ВНЗ. До кінця цього року МОН має закінчити формувати кадровий портал міністерства, куди будуть внесені фахівці, які мають ступені та звання, викладають у ВНЗ. Бо, наприклад, коли людина старша 60 чи 80 років числиться в кількох вишах, то нерідко мають місце факти несерйозного ставлення до підготовки бакалаврських і магістерських робіт, кажуть у міністерстві.

Також Вища атестаційна комісія України повинна ретельніше перевіряти наукові роботи на предмет їх науковості та оригінальності.

Олена Мусієнко
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8469 / 1.52MB / SQL:{query_count}