Не зупиняйтесь

Продовження конституційної реформи має стати ключовим пріоритетом української влади, вважає верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон

Продовження конституційної реформи має стати ключовим пріоритетом української влади, вважає верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Кетрін Ештон.  Про це вона повідомила після зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком, що відбулася у Брюсселі.

“Продовження конституційної реформи – ключовий пріоритет… з метою встановлення стійкого механізму контролю та перевірки, який би відповідав європейським стандартам”, – повідомила європосадовець. Грищенко, своєю чергою, зазначив, що для Києва важливо, щоб “партнери ЄС розуміли процеси в Україні”. Окрім того, під час зустрічі дипломати обговорили майбутній саміт Україна-ЄС, що запланований на 22 листопада.

“Ми хочемо рухатися вперед у переговорах щодо Угоди про асоціацію, зокрема, про глибоку і всеохопну зону вільної торгівлі. Ми також чекаємо прогресу в нашому діалозі щодо безвізового режиму”, – зазначила Ештон.

Нагадаємо, про подальші зміни Конституції України неодноразово заявляв і Віктор Янукович.

Назарій Тузяк
 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8647 / 1.52MB / SQL:{query_count}