Велика вода

Щонайменше 13 осіб стали жертвами стихії у Краснодарському краї Росії, ще дев’ятьох вважають зниклими безвісти.

Щонайменше 13 осіб стали жертвами стихії у Краснодарському краї Росії, ще дев’ятьох вважають зниклими безвісти. По медичну допомогу звернулися 26 людей, шестеро з них госпіталізовані. 11 жовтня у Туапсинському районі Краснодарського краю було оголошено днем жалоби.

У ніч проти суботи на Кубані випали сильні дощі, в результаті вийшли з берегів дві гірські річки, і потоки води підтопили приблизно 20 населених пунктів. За останніми даними, в зону лиха потрапило більше тисячі будинків. У підтоплених селах проживає близько 100 тисяч людей, зокрема 20,5 тисячі дітей. Російська влада підраховує збитки

Тим часом велика вода прийшла і до Китаю. На тропічному острові Хайнань через повені евакуйовано майже 140 тисяч людей. Починаючи з 15 жовтня у зоні безперервних дощів перебувають близько 15 повітів острова. Загальна кількість постраждалих від стихійного лиха людей досягла майже 1,3 мільйона осіб. Опади і викликані ними зсуви ґрунту пошкодили майже три тисячі будинків. Прямі збитки від стихії перевищили 1,52 мільярда юанів (227 мільйонів американських доларів). В адміністративному центрі провінції Хайнань місті Хайкоу вчора через дощі було скасовано заняття у 84 початкових і середніх школах. Зазначимо, що за останній тиждень це вже друга велика повінь на Хайнані.

А загалом за останні 200 років зливи, зокрема, на території Китаю, стають все сильнішими. За даними китайського міністерства з надзвичайних ситуацій, цьогоріч (з січня до серпня) жертвами повеней і зсувів в країні стали 3185 осіб, ще понад 1060 зникли безвісти. Загалом жертвами стихійних лих визнано близько 230 мільйонів китайців, було евакуйовано майже 15,2 мільйона осіб, водою залило 16,5 мільйона гектарів сільськогосподарських земель. Прямі збитки перевищили 350 мільярдів юанів (51,4 мільярда доларів США).

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8610 / 1.53MB / SQL:{query_count}