Політичне звільнення в ЗСУ

Мирослав Мамчак звільнений з посади головного редактора телерадіокомпанії “Бриз” Військово-морських сил Збройних сил України

Мирослав Мамчак звільнений з посади головного редактора телерадіокомпанії “Бриз” Військово-морських сил Збройних сил України, повідомляє “Телекритика”. Цю інформацію підтвердив сам Мамчак, уточнивши, що відповідний наказ міністр оборони підписав 25 вересня.

За його словами, новим керівником ТРК “Бриз” призначено капітана другого рангу Івана Чміля, який обіймав до цього посаду редактора редакції телебачення ТРК “Бриз”. Мирослав Мамчак, який очолював телерадіокомпанію від початку її створення, називає своє звільнення політичним. “Це політичне рішення, ініційоване Севастопольською міською державною адміністрацією й особисто її головою Валерієм Саратовим”, – сказав він. Однак оскаржувати своє звільнення Мирослав Мамчак не буде. “Я не можу оскаржувати, тому що був призначений тимчасово: у мене був строковий договір до моменту призначення офіцера на цю посаду”, – пояснив він. Мирослав Мамчак має намір надалі займатися журналістикою. Раніше повідомлялося, що керівника телерадіокомпанії ВМС “Бриз” хочуть звільнити за “пропаганду українського націоналізму”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8285 / 1.52MB / SQL:{query_count}