Зручні Компослуги

Львів’яни зможуть сплачувати за комунальні послуги вже у 244 пунктах у всьому місті.  Як і раніше, городяни зможуть оплачувати послуги у відділеннях комунальних підприємств, відділеннях деяких  банків та “Укрпошти”

Львів’яни зможуть сплачувати за комунальні послуги вже у 244 пунктах у всьому місті.  Як і раніше, городяни зможуть оплачувати послуги у відділеннях комунальних підприємств, відділеннях деяких  банків та “Укрпошти”. Відтепер сплачувати можна у 51 відділенні “Укрпошти”, 56 відділеннях “Ощадбанку”, усіх відділеннях “Приватбанку”, 42 віконечках “Мегабанку”, відділеннях банку “Фінанси та кредит” та “Плюс Банк”, а також у 7 відділеннях “Укрінбанку”. Інформацію про всі найближчі відділення банків, які прийматимуть такі платежі, розмістять на комунальних підприємствах. За словами Ірини Кулинич, директора департаменту економічної політики, процедура такої оплати за комунальні послуги дуже проста: “Якщо мешканець не має квитанції, йому достатньо назвати своє прізвище та адресу. В банках є централізована база даних, спільна для усіх місць здійснення оплати”, – коментує Ірина Кулинич.  Як запевняють чиновники  міськради, наступним кроком буде оплата компослуг через інтернет, із зарплатної картки чи з інших рахунків або через мобільний телефон.

Нагадаємо, у Львові мали створити  Єдиний розрахунковий центр, через який здійснюватимуться всі розрахунки за компослуги. Пізніше  за допомогою комп’ютерної програми кошти автоматично розподілятися між надавачами та виконавцями послуг.  Доступ до бази абонентів мав би мати кожен банк у місті.  Натомість поки що лише кілька банків виявили бажання співпрацювати у цьому напрямку.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8492 / 1.53MB / SQL:{query_count}