Учителі Харкова освоюють елітний вид спорту для багатіїв – гольф. Цього тижня у першій столиці України відкрився дводенний практичний семінар для вчителів загальноосвітніх шкіл з методики викладання гри в гольф. Із відповідною ініціативою ще 12 березня виступив тодішній мер Харкова Михайло Добкін. Тоді він повідомив про намір прийняти програму впровадження гольфу в загальноосвітніх школах.

На початку семінару працівники місцевого гольф-клубу провели для вчителів фізкультури екскурсію по гольф-полю, розповіли про його устрій. Згодомвідбувся  інтенсивний курс навчання, завдяки якому вчителі оволоділи практичними основами цієї гри.

Як повідомив головний спеціаліст Департаменту освіти Харківської міськради Юрій Зелінський, в десяти школах міста в цьому навчальному році відбуватимуться заняття з гольфу. “Я не можу сказати, що ці уроки будуть проходити під час навчального процесу. Швидше за все, це будуть факультативні заняття. Після семінару ми з вчителями фізкультури зберемося та визначимо форму впровадження цього виду спорту в шкільне життя. Я вже бачу, що вчителям подобається гра в гольф. Думаю, цей вид спорту зацікавить і дітей”, – зазначив Зелінський.

За його словами, один комплект інвентаря розрахований на 14 – 16 учнів. “Тому якщо виходити з того, що гольфом будуть займатися тільки бажаючі, інвентаря вистачить на всіх. Заняття відбуватимуться для дітей 4-х класів. Спочатку в ці школи будуть приїжджати інструктори та допомагати вчителям у навчанні дітей. Уроки будуть безкоштовними”,  – підкреслив головний спеціаліст Департаменту освіти.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8604 / 1.53MB / SQL:{query_count}