Бджолярі матимуть міністерство

Бджолярі Донецької області підготували прем’єр-міністрові України пропозицію з відкриття в країні міністерства бджільництва.

Бджолярі Донецької області підготували прем’єр-міністрові України пропозицію з відкриття в країні міністерства бджільництва.

За словами голови Донецької обласної асоціації бджолярів Анатолія Цопи, сьогодні Україна одержує за рік 60 тисяч тонн меду і займає з його виробництва п’яте місце у світі. Потенційно ж пасіки країни можуть дати його вдесятеро більше – до 600 тисяч тонн, причому найкращого в світі за якістю.

“Проте досі ця галузь роз’єднана і потребує організованого початку, допомоги і підтримки держави. Першим помічником тут і могло б стати власне міністерство”, – впевнені бджолярі.

Як повідомляє сайт Донецька, з відродженням “Бджолопрому” представники галузі пов’язують зростання виробництва меду і медопродуктів, створення десятків оздоровчих центрів, будинків меду, додаткових робочих місць, підвищення врожайності вирощуваних в АПК культур.

Є ще один аргумент на користь міністерства бджільництва: у 2015 році в Україні відбудеться світовий конгрес бджолярів. Організацією підготовки до заходу могло б зайнятися нове міністерство.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8590 / 1.52MB / SQL:{query_count}