Мопедам продовжили життя до осені

Державна автоінспекція не має наміру притягати до адміністративної від­повідальності водіїв мопедів за відсутність водійських прав до 1 вересня 2010 року.

Державна автоінспекція не має наміру притягати до адміністративної від­повідальності водіїв мопедів за відсутність водійських прав до 1 вересня 2010 року.

Про це під час брифінгу повідомив начальник відділу ДАІ Києва Олександр Совтус.  “До 1 вересня ми не притягатимемо до адмінвідповідальності (за відсутність водійських прав)”, – сказав він.

Як пояснили в ДАІ, це пов’язано з поки незначною кількістю автошкіл в Україні, які мають право навчати громадян для отримання водійських прав категорії А1.

За словами заступника начальника Державтоінспекції Олександра Дем’янка, зокрема, в Києві таких шкіл трохи більше ніж 10.

При цьому він зазначив, що кожен власник мопеда, який до 16 березня (дата офіційної публікації навчальної програми для отримання прав категорії А1) мав права іншої категорії, може отримати безкоштовно права категорії А1.
Крім того, ДАІ розглядає можливість продовження реєстрації мопедів до листопада 2010 року (згідно з постановою уряду

№ 1371 від 23 грудня 2009 державна реєстрація мопедів може проводитися без надання документів, які підтверджують правомірність придбання транспортного засобу до 1 липня 2010). Загальна вартість реєстрації мопеда становить близько 300 гривень, вартість навчання – від 1000 гривень.

Як повідомлялося, Кабмін з 1 січня 2010 року ввів обов’язкову державну реєстрацію мопедів.

Іван Вишневий

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8751 / 1.53MB / SQL:{query_count}