Дорожній контроль по-новому

Львівські даішники використовуватимуть нові алкотестери

Львівські даішники використовуватимуть нові алкотестери німецького виробництва. Придбати їх інспекція планує уже незабаром. Нові тестери відзначатимуться надійністю, компактністю, простотою в експлуатації і високою точністю, через що прилад застосовують для діагностики алкогольного сп’яніння у спеціалізованих медичних закладах. За інформацією ДАІ, досить одного видиху людини для того, аби алкотестер з високою точністю визначив вміст алкоголю у видихуваному повітрі та надав інформацію у проміле на цифровий дисплей. Усі текстові повідомлення виводяться на дисплей українською або російською мовами. 

Охоронці безпеки доріг переконані, що нові алкотестери допоможуть у боротьбі з п’яними водіями. Адже лише від початку цього року співробітники ДАІ Львівської області зафіксували близько 5 тисяч випадків, коли водії керували транспортними засобами, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

Нові тестери не єдине нововведення, яке готує дорожня інспекція. Прилади для вимірювання швидкості руху “Візир” можуть стати стаціонарними. Вони працюватимуть в автономному режимі, а інформація надходитиме на сервер. За словами Михайла Цимбалюка, начальника ГУ МВСУ у Львівській області, така зміна може “фактично до мінімуму звести людський чинник”.

“Ми повинні звикнути, що на дорозі треба не порушувати правил вуличного руху. Інша справа, і я це ставлю в докір керівництву ДАІ, щодо організації дорожнього руху. На жаль, керуючи автомобілем і пересуваючись шляхами нашої області і містом особливо, неможливо не порушувати правил”, – переконаний пан Цимбалюк.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8040 / 1.53MB / SQL:{query_count}