Знак з небес?

У селі Журавків,  що у Жидачівському районі, на стовбурі дерева, яке зламав вітер, з'явився образ Божої Матері.  Першими його побачила одна родина - чоловік, дружина та двоє дітей, які разом 7 липня,  на Різдво святого Івана Хрестителя, поверталися із церкви додому. Від несподіванки усі четверо на якусь мить застигли, а потім почали молитися.

jav.jpgУ селі Журавків,  що у Жидачівському районі, на стовбурі дерева, яке зламав вітер, з'явився образ Божої Матері.  Першими його побачила одна родина - чоловік, дружина та двоє дітей, які разом 7 липня,  на Різдво святого Івана Хрестителя, поверталися із церкви додому. Від несподіванки усі четверо на якусь мить застигли, а потім почали молитися.

Ця звістка миттю облетіла не лише село Журавків, а й усі навколишні села, райони Львівщини. Віруючі з усіх усюд потягнулися до дивовижного місця, аби  помолитися і на власні очі побачити образ Матері Божої. Від з'явлення минуло вже трохи часу, але образ не зникає, його можна побачити і нині.

Образ Діви Марії у найнесподіваніших місцях на Львівщині, та й загалом в Україні, з'являється не вперше. Рекордсменкою, здається, стала Волинь. Там зафіксовано 19 богоявлень. Це найбільший показник в Україні.

Як пояснити таке дивовижне явище? Це знак з небес? За коментарем "Пошта" звернулася до Василя Єсипа, секретаря ректорату Україн­ського католицького університету.

- До інформації про поя­ву Матері Божої чи іншого явлення церква ставиться дуже обережно. Створюється спеціальна комісія, яка впродовж тривалого часу вивчає інформацію, спіл­кується з людьми, які бачили таке явлення. Якщо йдеться про появу крові  на образах, то до участі в комісії долучаються хіміки, науковці. Коли йдеться про зцілення людини, то участь беруть медики, які можуть засвідчити, що людина справді була хвора і до її одужання медицина не причетна.

Серед визнаних місць поя­ви Божої Матері на Львів­щині є Стратч, де впродовж тривалого часу відбуваються паломництва. Також відома своєю чудодійною силою Зарваницька ікона.

Таким незвичайним явищем, як з'явлення Божої Матері, зацікавився і народний депутат, банкір, старший брат Президента України Петро Ющенко. Він має намір найближчим часом презентувати проект " Ікони Божої Матері", під час якого буде складено карту місць, де в Україні з'являвся образ Діви Марії.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7999 / 1.54MB / SQL:{query_count}