Проституція з дитячим обличчям

У США заарештовано най­більшу за останні роки мережу злочинців, яких звинувачують у торгівлі дітьми та примушуванні неповнолітніх до проституції. П'ятиденна операція під кодовою назвою "Крос-кантрі" охопила аж 16 американських міст. Під час облави правоохоронцям вдалося звільнити 21 дитину, яких сутенери перетворили на сексрабів.

У США заарештовано най­більшу за останні роки мережу злочинців, яких звинувачують у торгівлі дітьми та примушуванні неповнолітніх до проституції. П'ятиденна операція під кодовою назвою "Крос-кантрі" охопила аж 16 американських міст. Під час облави правоохоронцям вдалося звільнити 21 дитину, яких сутенери перетворили на сексрабів.

Більшість із цих дітей - волоцюжки, які самовільно втекли зі своїх домівок, повідомляє "Assotiated Press" із посиланням на міністерство юстиції США.

Загалом же поліція США під час операції "Крос-кантрі" заарештувала 345 осіб. За даними правоохоронних органів, існують банди сутенерів, які буквально полюють за дітьми із незаможних родин. Підлітків б'ють та морять голодом, аж до того часу, поки вони не погодяться вийти "на панель".

Цікаво, що, за інформацією Генерального секретаріату Інтерполу, такий вид злочинності, як дитяче рабство, є найбільш поширеним щодо дітей переселенців, яких переправляють до Італії, де примушують красти, жебракувати і часто вдаватися до проституції. Останнім часом суттєво почастішали викрадення та продаж дітей і підлітків в Уругваї. Завдяки дослідженням італійських журналістів виявлені факти торгівлі дітьми в Албанії, де торговці пропонують громадянам Італії новонароджених дітей, підлітків чи вагітних жінок, які за певну плату погоджуються передати після пологів дитину покупцеві. Вартість оборудки коливається від тисячі до двох тисяч доларів США.

Експортують дітей за кордон і з країн СНД. У США, Ізраїлі, Німеччині, Італії було виявлено російськомовні злочинні групи, які під прикриттям посередницьких контор торгували дітьми. Вартість однієї здорової дитини перевищувала 50 тис. доларів США.

Дедалі частіше транснаціональні угруповання купують і продають дітей налагодженими каналами. У Східній Європі цей рух має напрям зі сходу на захід - із Росії, України та Білорусі дітлахів перевозять до Польщі, Угорщини і країн Балтики або у столиці західноєвропейських держав

За останніми даними Міжнародної організації праці, ринок торгівлі дітьми має обсяг  в один мільярд доларів США на рік. Його жертвами щороку стають 1,2 млн дітей. Сьогодні проституція неповнолітніх перетворилася на справжню галузь економіки, яка приносить великі прибутки експлуататорам.

Організація із боротьби проти дитячої проституції у країнах Азії повідомляє, що масова дитяча проституція існує і в промислово розвинених країнах. Вважається, що лише у США близько 100 тис. дітей є втягнутими у цю "індустрію" За даними організації "S.O.S.Enfants", у Парижі проституцією займаються приблизно 5000 хлопчиків і 3000 дівчаток віком до 18 років.

ООН стверджує, що дитяча проституція процвітає і в Україні. А згідно з даними дослідження, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень, серед жінок, що надають сексуальні послуги з комерційною метою, 11 % становили діти віком від 12 до 15 років і 20 % - у віці від 16 до 17 років. До проституції залучають навіть 10-річних дівчат.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8234 / 1.55MB / SQL:{query_count}