Спорт як реабілітація і соціальна інтеграція

Мінветеранів працює над впровадженням нового формату надання послуг із фізкультурно-спортивної реабілітації для ветеранів

Мінветеранів сприятиме впровадженню в Україні фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів – на цьому наголосила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час зустрічі з Валерієм Сушкевичем, президентом Національного комітету спорту інвалідів України.
Сторони обговорили підсумки навчально-тренувальних зборів Національної збірної України Invictus Games 2023. Вони тривали впродовж двох тижнів на Львівщині за організаційної підтримки Мінветеранів та сприяння Мінмолодьспорту, Українського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю “Інваспорт”.
Юлія Лапутіна зазначила, що завдяки таким зборам Мінветеранів визначить наступні кроки щодо підготовки ветеранів до участі у міжнародних змаганнях та інших спортивних заходах, а також вивчатиме аспекти підготовки кваліфікованих фахівців у сфері фізичної культури і спорту в частині особливостей роботи з ветеранами війни. Одним із важливих механізмів реалізації окреслених напрямків є популяризація спорту як ефективного інструменту реабілітації та соціальної інтеграції ветеранів війни, їхніх родин.
Мінветеранів також працює і над впровадженням нового формату надання послуг із фізкультурно-спортивної реабілітації. «У всіх реабілітаційних закладах має бути відповідна інфраструктура з точки зору безбар’єрності. Мінветаранів сприятиме впровадженню проєктів, які передбачають фізкультурно-спортивну реабілітацію. Маємо залучати ветеранів та членів їхніх сімей до занять оздоровчою руховою активністю та здорового способу життя», – наголосила Юлія Лапутіна.
Валерій Сушкевич зазначив про можливість ветеранів, які отримали важкі травми на війні, отримати якісні послуги фізично-спортивної реабілітації у сучасних українських закладах із застосуванням найкращого світового досвіду. Він готовий долучитися до розробки відповідних нормативно-правових документів для реалізації цього напряму.
“Мультидисциплінарні команди у таких закладах забезпечують потужний результат і повертають людину до життя. Маємо велике сподівання на подальшу співпрацю з Мінветеранів”, – зазначив Валерій Сушкевич.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8252 / 1.54MB / SQL:{query_count}