Розширено перелік осіб, що можуть отримати фінансову підтримку від Українського ветеранського фонду

Взяти участь у конкурсних програмах, крім ветеранів війни та членів родин загиблих воїнів, зможе другий з подружжя ветерана – дружина або чоловік

За ініціативи Мінветеранів уряд розширив категорію тих, хто може отримати фінансову підтримку від Українського ветеранського фонду. Під час засіданні Кабмін удосконалив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Українського ветеранського фонду Мінветеранів. 
З важливого: розширили категорію отримувачів фінансової підтримки від УВФ – відтепер взяти участь у конкурсних програмах, крім ветеранів війни та членів родин загиблих захисників і захисниць, зможе другий з подружжя ветерана – дружина або чоловік. 
Зокрема, право на отримання фінансової підтримки мають дружина або чоловік ветерана, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їхнього фізичного та психічного здоров’я.
Також ухвалений акт до одного року зменшив термін реєстрації юридичних осіб та громадських об’єднань зі статусом юридичної особи, засновниками яких є члени сімей загиблих захисників та захисниць. 
Це суттєво збільшить коло заявників на фінансування від УВФ, здатних реалізовувати проєкти щодо захисту прав і свобод ветеранів та членів їхніх сімей. Адже вони як ніхто об’єктивно оцінюють потреби зазначеної категорії громадян. 
«Ці зміни дозволять збільшити коло осіб, які матимуть право брати участь у конкурсах Українського ветеранського фонду на отримання фінансування для реалізації проєктів, що спрямовані на реінтеграцію наших захисників та їхніх рідних, підтримку ветеранського підприємництва, сприяння у працевлаштуванні», – зазначила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8626 / 1.53MB / SQL:{query_count}