У потягах запровадять спеціальні жіночі купе

Купити квиток до такого купе можна буде через застосунок "Укрзалізниці"

В "Укрзалізниці" запровадять послугу спеціальних жіночих купе, квитки на такі місця можна буде придбати через застосунок компанії, коли його допрацюють. Про це повідомив керівник з комунікацій та маркетингу пасажирського напрямку УЗ Олександр Шевченко. 
На яких маршрутках буде доступною послуга в компанії ще не визначили, але це будуть маршрути далекого сполучення, пасажири яких проводять у дорозі багато часу. 
Компанія збирається протестувати нововведення впродовж декількох місяців та разом з громадою і фахівцями ухвалить рішення, чи робити їх постійною практикою. Критеріями, за словами Шевченка, стануть попит та відгуки.
Купити квиток до такого купе можна буде через застосунок "Укрзалізниці". Доплачувати за жіноче купе буде не потрібно.
Для цього потрібно розробити IT-рішення, внести зміни до нормативних актів. А також проконсультуватися з юристами, міжнародними та українськими громадськими організаціями.
"Поряд з цим ми працюємо над комплексним підвищенням безпеки поїздок: усі нові та модернізовані вагони – а це вже близько 15% вагонів у активному використанні – оснащені камерами відеоспостереження та кнопками виклику провідника", – додали в компанії.
"Ми віримо в комплекс заходів, де тривожні кнопки та сигналізація в купе, відеоспостереження, посилене патрулювання і невідворотне покарання за будь-який доведений прояв домагань відіграватимуть ключову роль у викоріненні цього явища. Тому поточне рішення залізниці – допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів, одним з яких стане "пілот" з жіночими купе", – зазначив голова правління "Укрзалізниці" Євген Лященко.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8014 / 1.53MB / SQL:{query_count}