Вступ-2023: до 3 травня триває реєстрація на мультитест

Як подати заявку та які новації у складанні іспиту цього року

В Україні триває реєстрація на складання Національного мультипредметного тесту. Торік, після початку повномасштабної війни, щоб зробити складання іспиту швидшим та безпечнішим, а також дати можливість абітурієнтам, які вимушено покинули країну, вступити до українських ВИШів, у Міністерстві освіти та науки запровадити мультитест – як альтернативу ЗНО. Цього року вступні іспити у такому форматі українські школярі складатимуть вже вдруге.
Реєстрація на складання мультипредметного тесту в Україні триватиме до 3 травня, інформує Міністерство освіти та науки України. Зареєструватись на участь в іспитах необхідно онлайн, традиційно – на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Для того, щоб це було зробити простіше, на сайті УЦОЯО створили спеціальну відеоінструкцію.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на сайті центру оцінювання якості освіти, внести туди персональні дані, завантажити документи (паспорт, ідентифікаційний код та документ, що підтверджує наявність повної загальної середньої освіти) та сформувати сертифікат НМТ (роздрукована версія сертифікату є необхідною для допуску учасника до екзаменаційного пункту).
Національний мультитест абітурієнти складатимуть у спеціальних аудиторіях (тимчасових екзаменаційних центрах) як в Україні, так і закордоном. НМТ–2023 міститиме завдання з трьох предметів. З них – два обов'язкових (українська мова та математика), третій – на вибір (історія України, іноземна мова, біологія, хімія або фізика).
Всього на здачу тесту дається 180 хвилин (торік тривалість тестування складала 120 хвилин). Час між екзаменаційними блоками абітурієнт розподіляє самостійно.
Основна сесія відбудеться з 5 по 24 червня. Додаткова – з 11 по 24 липня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8206 / 1.53MB / SQL:{query_count}