Соломія чи Джавеліна, Артем чи Світозар?

Як українці дітей називали у 2022-ому: найпопулярніші та рідковживані імена

Для українців немає жодних заборон та обмежень у виборі імені для новонародженого малюка. Все частіше батьки креативно підходять до цього питання й обирають незвичні імена. Але, аналізуючи статистику останніх років, все ж таки більшість надає перевагу традиційності у виборі імені для своїх немовлят.
Так, за ІІ півріччя 2022 року найпопулярнішими жіночими іменами, якими українці називали своїх дівчаток, стали Анна, Анастасія, Вероніка, Софія, Олександра, Марія, Вікторія, Мілана, Соломія, Варвара, Єва. Про це інформує Міністерство юстиції України.
Найпоширенішими ж чоловічими іменами стали Артем, Дмитро, Іван, Максим, Михайло, Данило, Владислав, Олександр, Андрій.
Але не всі новоспечені батьки віддають перевагу простоті та лаконічності у цьому питанні. «Сміливість та творчість українців славно проявляється у виборі рідковживаних та незвичайних імен для своїх малюків, серед яких багато оригінальних варіантів. Багато хто хоче виділитися і дати дитині ім’я «не як у всіх». Тому, чимало молодих батьків у ІІ півріччі 2022 року таки вирішили проявити оригінальність та унікальність у виборі ім’я для свого немовляти», – зазначила начальниця Управління у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та проставлення апостилю Міністерства юстиції України Ірина Дубиківська.
Так, серед жіночих імен є Мрія, Луна, Авіталь-Азаліна, Мєр'єла, Сладіслава, Квіта, Ульпана, Мантикора, Ніколоз, Русаліна, Юнія, Джавеліна.
Серед чоловічих: Іскандер, Воліслав, Марс, Велеслав, Ахіллес, Сармат, Світозар, Нимрод, Калеп, Ларс, Саркіс, Стиліан, Х'юго, Нікодим, Нектарій.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8546 / 1.53MB / SQL:{query_count}