Смакуймо і долучаймося до благодійної ініціативи!

Lviv Croissants приєдналися до ініціативи «Протези для незламних»

Lviv Croissants приєдналися до благодійної ініціативи Національного центру реабілітації «НЕЗЛАМНІ», щоб допомогти зібрати 100 млн грн на проєкт «Протези для незламних», який реалізує Перше медичне об'єднання Львова та Львівська міська рада за підтримки Міністерства охорони здоров'я України.
Мережа пекарень Lviv Croissants з 27 грудня розпочала збір 2 000 000 грн. Цієї суми вистачить, щоб забезпечити протез одному українцю чи українці. Лікарі центру “НЕЗЛАМНІ” готові надавати їм кваліфіковану допомогу вже зараз. 
Як приєднатись до благодійної ініціативи Lviv Croissants?
Перше. До 31 січня у Lviv Croissants разом із смачними круасанами купуйте спеціальні стікери-наліпки “Незламні”. Всі виручені кошти будуть долучені до загальної суми збору на цей проєкт.
Друге. Виграйте річний абонемент круасанів. Кожна людина, яка жертвує 100 чи більше гривень на цій сторінці https://dobro.ua/project/lvivcroissants/ платформи dobro.ua, візьме участь у розіграші річного абонемента круасанів. Не забудьте вказати свої контактні дані (email), коли робитимете пожертву.
Третє. Благодійник, який пожертвує найбільшу суму на сторінці збору https://dobro.ua/project/lvivcroissants/ платформи dobro.ua, обере назву для нового лімітованого круасана від Lviv Croissants.
Як писала «Львівська Пошта», благодійна кампанія «Протези для незламних» збирає 100 млн грн на закупівлю надсучасних біонічних протезів для українців, що постраждали від російської війни проти України. Протези закуповують і безкоштовно встановлюють у Національному реабілітаційному центрі “НЕЗЛАМНІ” на базі Першого медоб’єднання Львова. З кожною людиною тут працює команда спеціалістів. Відтак пацієнт не шукає допомоги за кордоном, а отримує допомогу вдома, в своїй країні – в Україні. Нові протези вже отримали двоє українців: захисник Михайло та лікар Дмитро, який рятував військових на фронті.
Долучайтесь до ініціативи за посиланням https://dobro.ua/project/lvivcroissants/
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8141 / 1.53MB / SQL:{query_count}